dnes je 09.12.2022 a svátek má Vratislav

BOHÉMSKÉ ŠATY

Kopretiny, krajky a šněrovačky - Elie Saab táhne v Resort 2019 na boho styl

Rozmanitost nové kolekce Elie Saab se nedá popřít. Kdo by to také chtěl udělat, když nám dala tolik modelů, že byste si jen s pár kousky z této kolekce vystačila na celou sezónu?

Celý článek

Bohémská procházka červnovými MUST HAVES

Bohémské vzory ovládly nejen streetstyle, ale i přehlídková mola. Do našich MUST HAVES se však dostaly z jiného důvodu. Omámily nás a my si je zamilovali. Natolik, že bez nich nedáme léto. 

Celý článek

Bohémské vzory a střihy vévodí jaru i létu 2016

Není to jen a pouze o vlně hippies, byť hraje nenahraditelnou roli. Letošní jaro i léto patří opěvovanému bohémskému stylu, vzorům, hnědé kůži, třásním, dlouhým šperkům a pruhům.

Celý článek

Jarní kolekce Etro, která vám vezme dech a dlouho nevrátí zpět

Po prohlédnutí kolekce Etro pro Jaro/Léto 2016 jsme chvíli museli nacvičovat hluboký nádech a výdech. A pasujeme ji tímto na nejúchvatnější kolekci Milan Fashion Week 2015!

Celý článek

Alberta Ferretti se ve své Haute Couture inspirovala secesí 19. století

Secesně laděná kolekce Alberta Ferretti nám nedá spát. 25 představených modelů v ostré inspiraci secesním stylem přelomu 19. a 20. století si prostě zaslouží potlesk. 

Celý článek

Svatební kolekce Alberta Ferretti Forever 2016 přináší bohémský nádech

Svatební kolekce populární návrhářky Alberta Ferretti odkrývá nový pohled na svatební módu. Bohémské modely s dlouhými vlečkami perfektně zapadají do prostor opuštěného paláce.

Celý článek

Marks&Spencer přichází s kolekcí ve spolupráci s Lulu Kennedy

Britský módní řetězec Marks&Spencer přichází s kolekcí v bohémském duchu. Spolupracovala na ní Lulu Kennedy a vdechla ji pořádnou dávku stylu.

Celý článek

Pre-Fall Diane von Furstenberg 2015 v bohémském stylu

Pre-Fall kolekce je opravdu zdařilá. Splývavé šaty v bohémském stylu a přírodních odstínech jsou jasnou volbou! A nejen pro příští podzim. 

Celý článek

Vzorovaná kolekce Pre-fall 2014 Emilio Pucci v tyrkysové a purpurové

Emilio Pucci ve své Pre-fall kolekci navrhl nejrůznější geometrické i gotické vzory, šaty doplnil chlupatými kabáty. Kombinoval především tyrkysovou, tmavě modrou, purpurovou a fialovou, objevuje se i khaki a zlatá!

Celý článek

Emilio Pucci Resort 2015 - gotické vzory i moderní linie

Resort 2015 je kolekcí, kde se designér italské značky opravdu vyřádil. Kolekce v odstínech hlubokého moře i mělkých zálivů, jahodových milkshaků a slunečních paprsků, spojená s nádechem gotických motivů a zároveň futuristických linií. 

Celý článek