dnes je 09.12.2022 a svátek má Vratislav

BOHÉMSKÝ LOOK

Bohémská procházka červnovými MUST HAVES

Bohémské vzory ovládly nejen streetstyle, ale i přehlídková mola. Do našich MUST HAVES se však dostaly z jiného důvodu. Omámily nás a my si je zamilovali. Natolik, že bez nich nedáme léto. 

Celý článek

Resort Chanel 2018 oživuje nadpozemskou krásu antického Řecka

Móda se mílovými kroky žene dopředu, ale kolekce Chanel to porušila. Nezastavila se. Obrátila se a utekla tisíce let zpátky. K antice. A starověkému Řecku.

Celý článek

Bohémská Etro uvedla jarní kolekci 2017

Veronica Etro očividně nikdy nebude následovat trendy a pokoušet se být hipsterem s cool modely. Zato je svá, přírodní a skutečná. 

Celý článek

Bohémský festivalový styl jarní kolekce Temperley London 2017

Volnost, štěstí a letní naladění sálá z kolekce Alice Temperley na všechny strany. Náznak hippies ve spojení s populárním bohémským stylem boduje. 

Celý článek

Rachel Zoe jaro 2017 inspirována Marokem

Jarní přehlídky 2017 se naplno rozjely. V prvním módním městě New Yorku se mimo jiné představila také značka Rachel Zoe. 

Celý článek

Bohémské vzory a střihy vévodí jaru i létu 2016

Není to jen a pouze o vlně hippies, byť hraje nenahraditelnou roli. Letošní jaro i léto patří opěvovanému bohémskému stylu, vzorům, hnědé kůži, třásním, dlouhým šperkům a pruhům.

Celý článek

JARNÍ TRENDY 2016, KTERÉ SE VÁM DOSTANOU POD KŮŽI

Konečně je to tady. Vykouklo sluníčko a meteorologové jsou k nám přívětiví. Vykročili jsme do jara, a abyste se v tom letošním neztratila, magazín Móda přináší velký přehled jarních trendů!

Celý článek

Luxusní kolekce H&M Conscious 2016

Snové šaty vévodí jarnímu lookbooku modelů z kolekce H&M Conscious. Jemné krajky, nevinná bílá a mramorovaný vzor udávají tón!

Celý článek

H&M jarní kolekce plná bohémského stylu

Řetězce začaly zaplňovat své pobočky jarními kolekcemi. Jelikož jdou stále v duchu fast fashion, nejedná se jen o jednu, nýbrž o tři i více. H&M aktuálně uvedlo tu, zaměřenou na bohémský look. 

Celý článek

Bohémský a božský - Haute Couture Jaro 2016 Valentino

Po mole kráčely bosé. Ve vlasech kovové čelenky a spoře oděny do průhledného saténu a děrovaných šatů. Probouzely dojem bohyní procházejících se na pláži. Prezentovaly pohled na Haute Couture módního domu Valentino. 

Celý článek