dnes je 06.03.2021 a svátek má Miroslav

BUSINESS MÓDA

Neviditelné tričko

Jak vyřešit každodenní faux pas nejen v business světě

Pánské ochlupení na hrudi, nevzhledné propocené kruhy v podpaží či průsvitnost dámských podprsenek. Jak vyřešit tyto problémy, aby nebyly viditelné pod bílou košilí? Poradíme vám!

Celý článek

5 tipů, jak jednoduše oživit pracovní outfit

Jeden z módních stereotypů by mohl být kancelářský outfit. Jelikož téměř každému se ihned vybaví usedlá uniforma v podobě dámského kostýmku. Máme pro vás několik tipů, jak lehce oživit pracovní outfit a tento mýtus vyvrátit.

Celý článek

Legendární outfity Rachel z Přátel

Rachel a americký sitcom Přátelé zná asi každý. Jeden z nejoblíbenějších seriálů všech dob stále žije v našich srdcích a my se k příběhům šesti přátel rádi vracíme. Pojďme se tedy podívat na legendární outfity Rachel Green.

Celý článek

Ivanka Trump ruší svou módní značku

Konec oděvního impéria. Ivanka Trump pověsila podníkání na hřebík.

Celý článek

Kousky, které dostanou z vašeho business looku nudu

Nelekejte se trochu asymetrie, barev, lesku a neobvyklých kombinací. Určitě chválíme basic šatník, ale právě do něj se hodí pár výrazných kousků.

Celý článek

Business móda pod taktovkou Ivany Rosové

Nová česká značka IvanaRosova Fashion Group přichází na trh s kolekcí, která oživí váš pracovní šatník. Kousky od Ivany Rosové jsou ale univerzální, nosit je můžete i po pracovní době.

Celý článek

Jak se oblékat do kanceláře, když je horko

Teplé dny má někdo rád, jiný ne. Když ale přijde na to, co během horkého počasí oblékat do kanceláře, jsou na tom všichni stejně. Hledají a snaží se najít vhodný kompromis. 

Celý článek

Lela Rose nahradila velkou večerní trikem a pouzdrovou sukní

Zatímco jsme se těšili na kolekci ve stylu oslavy ženské krásy, plnou ohromných večerních rob a desítek metrů skvostných materiálů, přišla móda s business laděním. Večerní róby se nekonaly.

Celý článek

Giorgio Armani s business naladěním v Pre-fall 2016

Se zaměřením na business prvky propletené aktuálními trendy se Giorgio Armani ve své nejnovější Pre-fall kolekci prezentoval poměrně působivě. 

Celý článek

V modelech Escada S/S 2016 do officu i na party

S novou S/S 2016 kolekcí německé značky Escada můžete z kanceláře rovnou na večírek, a to díky její univerzálnosti a promyšleným detailům. Ani víceúčelové ale v tomto případě neznamená nudné, naopak.

Celý článek