dnes je 21.09.2020 a svátek má Matouš

BYDLENÍ A ZAHRADA

Zahradní architektka Dana Makrlíková: Zahradu zahradou dělá láska majitelů k ní

Začínala jako redaktorka a moderátorka zpráv na ČT1, na Nově i v hlavních zprávách TV Prima. I když již nemoderuje, dodnes pomáhá s pořadem Polopatě. To hlavní, co ji baví a živí, jsou však zahrady a jejich design. Jaké to je být zahradním architektem a co vše to obnáší?

Celý článek

Jak se tvoří stylová zahrada, která nevyžaduje moc práce?

S jarem přichází čas na zahradní změny. Přinášíme pár tipů, které vám zahradu vylepší, ozvláštní, ale nebudou stát moc práce a času!

Celý článek

Rezidence Sacre Coeur 2 je opravdový POKLAD mezi BYTY

Rezidence Sacre Coeur2 splňuje všechny předpoklady současné moderní architektury, nachází se v jižním svahu pod Petřínem v pěší dostupnosti na Malou Stranu a na Anděl přímo v centru Prahy. 

Celý článek

Cacoon – nejlepší houpací zašívárna

Cacoon skýtá netradiční způsob odpočinku, ať už v pohodlí obývacího pokoje, či na čerstvém vzduchu. 

Celý článek

TOP trend v bydlení - Nábytek z palet

Nábytek z palet získává na stále větší oblibě, nejen pro svou flexibilitu využití, ale i dostupnost a návrat k přírodním materiálům.

Celý článek

Jak si jednoduše vytvořit japonskou zahradu

Japonská zahrada je nenáročná na údržbu, můžete si ji vytvořit na velké ploše i malém dvorku, k relaxaci si však můžete vytvořit také malé zákoutí třeba na balkoně

Celý článek

Probuďte svou zahradu k životu

Jestliže také patříte k nadšeným pěstitelům zahrad, kteří se rádi pouští do kreativních úprav nebo vás zahradničení zkrátka baví, určitě byste si neměli nechat ujít veletrh FOR GARDEN 2014.

Celý článek

Hotel podle Karla Lagerfelda

Hotel s celkem 270 pokoji, na jehož designu se hodlá módní ikona podílet, by měl svým stylem připomínat 19. století, ale zároveň by měl být moderně a komfortně zařízen.

Celý článek

Přinášíme vám několik originálních a zároveň praktických nápadů pro váš balkon

Chcete oživit svůj balkon a nemáte nápady? Přinášíme vám 10 originálních a vtipných tipů jak chytře a prakticky využít prostor balkonu a zároveň zachovat jeho velikost

Celý článek

Japonská zahrada vnese do vašeho života klid a harmonii

Založte si japonskou zahradu i vy, na velikosti plochy nezáleží.Japonská zahrada je spojením symbolického vyjádření koloběhu přírody, přírodních živlů, harmonie a vyrovnaného života.

Celý článek