dnes je 23.01.2022 a svátek má Zdeněk

BYLINKY

Nalaďte se na zimu s Chandon Garden Spritz v kombinaci s voňavou skořicí

Stylový aperitiv, který je kombinací šumivého vína Chandon z argentinské Mendozy a hořkosladkého pomerančového likéru, vyrobeného z pečlivě vybraných bylin, koření a udržitelně vypěstovaných pomerančů, je jako stvořen pro chvíle strávené s přáteli a rodinou i na bujaré vánoční večírky a oslavy konce roku.

Celý článek

Podzimní čaje, které pohladí na duši i na jazyku

Chladné období s sebou přináší pití teplých nápojů. Popularita čajů neustále narůstá a je brán jako kulturní zvyk. Čaj je druhým nejrozšířenějším nápojem na světě. Jak to vidíte vy? Kopete za tým kafaři nebo milovníci čajů?

Celý článek

Zdravé letní osvěžující koktejly

Přinášíme vám výběr zdravých osvěžujících letních koktejlů plných vitamínů. Chutný koktejl se dá udělat v podstatě z čehokoli. Inspirujte se jedním z našich receptů.

Celý článek

Sedmero čajů nejen pro krásnou pleť

Chcete, aby vaše pokožka a tělo byly v dobré kondici? Dopřejte si víc než jeden šálek čaje z přírodních léčiv a brzy uvidíte pozitivní změny.

Celý článek

Čaj z bazalky pomáhá proti migréně

Bazalka v naší kuchyni je vnímána jako koření. Přitom je ale užitečnou a léčivou bylinou

Celý článek

Smrdutá kytka aksamitník vám pomůže proti kocovině!

Aksamitník, neboli afrikán, patří mezi okrasné rostliny

Celý článek

Staňte se s naší pomocí štíhlá a žádoucí

Moderní doba na nás klade stále více nároků v oblastech krásy, módy a kosmetiky. Pokud nechceme vyčnívat nebo být totálně mimo mísu, pak nezbývá, než se jejímu diktátu alespoň trošku přizpůsobit. Ať už postavou, líčením, nebo oblékáním. Ale spokojená se svou postavou na sto procent je asi málokterá z nás.

Celý článek

Jak vyzrát na pocení

Už žádné nepříjemné pocity ani mokré fleky. Odteď už můžete být úplně v pohodě a klidná. Budeme totiž bojovat proti pocení vnitřně a tedy od základů. Jednoduše mu předejdeme a vyhneme se mu tak tím nejúčinnějším způsobem.

Celý článek