dnes je 28.05.2022 a svátek má Vilém

BYT

Bytové doplňky: Jak jednoduše a levně oživit váš domov

Posledních pár měsíců jsme trávili doma mnohem více času než kdykoli předtím, a tak spousta z nás začala o svůj domov mnohem více pečovat. Zvelebovat a upravovat.

Celý článek

Meryl Streep prodává svůj newyorský byt

Luxusní prosvětlený interiér oživený zajímavými barvami vás rozhodně zaujme. 

Celý článek

Nahlédněte do nového Manhattanského bydlení Zayna Malika

Pokud si potrpíte na luxusní bytový design, nový loft zpěváka Zayna Malika si užijete!

Celý článek

Jak využít krásu a sílu mramoru v interiéru?

Mramor je využíván po staletí a pořád nepřestává být in. Existuje mnoho způsobů, jak tento elegantní materiál ve vaší domácnosti využít, podívejte se, jaké to jsou!

Celý článek

Tipy, jak oživit interiér

Nebaví vás pořád sedět ve stejném obýváku a chtěli byste jej oživit? Máme pro vás pár tipů na dekorace v bytě, které vaše pokoje rozhodně oživí!

Celý článek

Jak vypadá nový byt tenisové hvězdy Novaka Djokovice?

Na prosluněné pláži Miami vyrostl nový bytový dům a jedním z prvních prominentních obyvatel bude tenisová legenda Novak Djokovic. 

Celý článek

Vítězky České Miss 2014 převzaly klíče od bytů společnosti CENTRAL GROUP

Gabriela Franková, Česká Miss 2014 a Tereza Skoumalová, Česká Miss World 2014 změnily bydliště. Ve čtvrtek 10. dubna jim totiž zástupkyně generálního partnera CENTRAL GROUP Lenka Adámková slavnostně předala klíče od jejich nového domova.

Celý článek

Pořiďte si moderní židle, které budete milovat

Do moderní doby patří moderní nábytek a jeho základem je židle

Celý článek

Koupelna laděná domodra a její vliv na psychiku člověka

Koupelna je místnost, kde se musíte cítit bezpečně a příjemně, protože zde trávíte spoustu času a většinou o samotě. Určitě není lepší relaxace, než se po náročném dni naložit do vany a pustit si oblíbenou hudbu, takže už proto se musíte v koupelně cítit příjemně. Koupelna by měla být prostorná, abyste se tu cítili svobodně, ale u většiny bytů zbývá na koupelnu miniaturní prostor, což neovlivníme. Jediné, co můžeme ovlivnit, je vybavení, světlo a barva koupelny. Už hodně dlouho je znám význam a vliv barev na psychiku člověka. Použití barev v pracovním i domáckém prostředí ovlivňuje rozpoložení člověka a jeho aktivitu.

Celý článek

Prosvětlená romantika podkrovního bytu

Mým snem vždycky bylo bydlet v podkroví

Celý článek