dnes je 25.07.2021 a svátek má Jakub

CARTIER

CARTIER patří mezi největší výrobce luxusních šperků a hodinek. Firmu Cartier založil v roce 1847 Louis François Cartier. Hlavním heslem a filosofií francouzského módního domu Cartier byla inovace a originalita. Od roku 1938 nabízí tato značka i luxusní parfémy, které jsou stejně jako šperky originální a nadčasové, které osloví sebevědomé ženy a charismatické muže.  

Nová kolekce Cartier byla představená u italského jezera Como

Francouzský módní dům Cartier, zaměřený na vysoké šperkařství, uvítal svoji novou kolekci Sixième Sens par Cartier na konci června. Kolekce vysokého šperkařství spatřila světlo světa u břehu proslulého italského jezera Como, které je považováno za jedno z nejúchvatnějších alpských jezer. 

Celý článek

CARTIER PŘEDSTAVUJE NOVOU KABELKU DOUBLE C DE CARTIER

Krásná a minimalistická. Tak lze popsat novou kabelku Double C de Cartier. Má praktický, přesto luxusní tvar s kovovou sponou zdobenou barevným lakem. Dostupná je v několika barevných odstínech. Tak kterou si vyberete?

Celý článek

Protažené i deformované - linie nových hodinek Cartier Libre

Kolekce hodinek vysokého šperkařství Cartier se osvobodila od veškeré kategorizace a řádu. Možná právě proto také dostala jméno Libre. 

Celý článek

Jiná vánoční kampaň - luxus v podání Americana Manhasset

Tentokrát žádné výrazné kouřové líčení, minimum flitrů a žádný sníh. Americana Manhasset svou sváteční kampaň pojala v jiném duchu. 

Celý článek

Aktuálně ze světa módy: Chanel makeup a podzimní kampaň Cartier

Článek o nejnovějších zprávách z módního světa tentokrát přináší dvě kampaně. Jednu letní a kosmetickou, druhou podzimní a šperkovou. Chanel a Cartier. 

Celý článek

Sluneční brýle Cartier – dotek luxusu i pro náročné ženy

Cartier není pouze klenotník a hodinář. Cartier vyrábí také luxusní doplňky. Nyní přichází s novou řadou luxusních slunečních brýlí.

Celý článek

Kolekce šperků Cartier Paris Nouvelle Vague

Bouřlivý pařížský život, v jehož vášnivém víru nachází klenotnický dům Cartier inspiraci, zachycuje nová, vysoce kreativní kolekce Paris Nouvelle Vague.

Celý článek

Cartier oslovuje muže i ženy novinkou VÉTIVER BLEU

Lehká a svěží novinka od dvorní parfumářky domu Cartier, která zasáhne jak muže, tak i ženy.

Celý článek

Cartier Amulette vyslyší vaše i ta nejtajnější přání

Můj kámen, můj prsten, můj náhrdelník. Můj osobní talisman v magických odstínech zelené, růžové, červené, modré či černé. Co doopravdy chci? Cartier.

Celý článek

The Proposal: Nový film od Cartier oslavující lásku

Oslava lásky a neočekávaná vyznání, to jsou témata nového krátkého filmu šperkařského domu Cartier: The Proposal, který vás zanese do romantické Paříže.

 

Celý článek