dnes je 19.08.2022 a svátek má Ludvík

ČERNÁ

Trefa do černého aneb když je vaše oblíbená barva černá

Černá. Elegantní, stylová, sexy a vhodná pro každou příležitost. Je vaší oblíbenou barvou právě černá? V dnešním článku se dozvíte, co to o vás vypovídá. Nejste velkým zastáncem barevných kombinací, ale když vidíte černý kousek, je to pastva pro vaše oči?

Celý článek

Únorové Must Haves podlehly černobílé

V záplavě růžové a červené, které se k nám s prvními únorovými dny blíží, jsme neodolali a podlehli. Jejich pravému opaku. Černé a bílé. 

Celý článek

Ženy se na předávání Zlatých glóbů sladily do černé - proč?

Předávání Zlatých glóbů 2018 proběhlo v černé. Nezvolily ji jen ženy, zbytečně s barvami nehýřili ani muži. Stojí za tím jeden prostý důvod!

Celý článek

Jak se obléct v duchu black&gold dresscodu?

Černá představuje dokonalý základ pro jakýkoli outfit. Přidáte-li k ní zlatou, dostanete luxusně vyhlížející kombinaci vhodnou na večerní události i denní nošení. 

Celý článek

Černobílé kombinace pro každou příležitost

Černá a bílá jsou základními barvami šatníku. Hodí se téměř k čemukoliv a dohromady vytváří eleganci a styl.

Celý článek

Poradíme, jak se nosí černé punčocháče absolutně ke všemu

Jsou univerzálnější než jejich tělové alternace, vypadají vkusně, trendy a téměř nic s nimi nejde zkazit. Móda.cz radí, jak oblékat černé punčocháče absolutně ke všemu!

Celý článek

TOP výběr kozaček 2015 - které jsou nejlepší a kde je sehnat

Čas na kozačky už je. Pro někoho jejich období trvá měsíc, pro jiné začne až za pár týdnů. Většina z nás se ale na ně těší, a tak přinášíme přehled, jakým párem svůj botník letos obohatit. 

Celý článek

Podzimem proplujte v monochromatických outfitech - jak je tvořit?

Černá k černé, bílá k bílé a šedá k... ano, šedé. Není to těžké pochopit, ale těžší už to bývá správně vytvořit. Jak na monochormatické outfity se ale dá naučit!

Celý článek

V kůži Salvatore Ferragmo S/S 2016

Značka Salvatore Ferragamo opět vsadila na svoji klasiku v podobě kůže a černé barvy, ale jen částečně. Nejpovedenějšími modely jsou tentokrát barevné šaty s volány a zavazováním, nejčastěji v midi délce a se svůdně odhalenými rameny.

Celý článek

V kolekci S/S 2016 Alexander Wang pracuje s oblíbenými prvky novým způsobem

V případě Alexandra Wang kolekce S/S 2016 přináší spíše nové kombinace a souvislosti. Základní střihy i motivy zůstávají stále stejné. Pruhy doplňují třásně a šněrování, hladkou kůži střídá roztrhaná džínovina.

Celý článek