dnes je 20.10.2021 a svátek má Vendelín

ČERNÉ ŠATY

Transparentní politika: průhledné kousky vedou

Transparentní kousky pro všechny. Nejedná se o věci státu, ale jde o velmi oblíbený výkřik módy. Průsvitné halenky, dlouhé šik šaty nebo průhledné kabelky?

Celý článek

6 tipů, jaké šaty vybrat družičkám pro váš velký den

Pro každou z nás je nejdůležitější, jaké šaty na sebe vezmeme v náš velký den my samy. Proto jsou outfity ostatních svatebčanů často opomíjeny a podceňovány. Poradíme vám, jak vybrat ty správné šaty pro vaše družičky.

Celý článek

15 IKONICKÝCH ČERNÝCH ŠATŮ ZE STŘÍBRNÉHO PLÁTNA

Každá žena si ráda oblékne elegantní či rafinované šatičky temných tónu. Přinášíme vám 15 ikonických scén ze stříbrného plátna, ve kterých figurovaly zapamatovatelné černé šaty. 

Celý článek

Vědecky prokázané věci, které dělají ženu atraktivnější

Nejenom vysoké podpatky vám mohou dopomoci k větší atraktivitě. I další triky a kousky jsou vhodné pro zvýšení sexappealu. 

Celý článek

PLESOVÁ SEZÓNA: Ty nejlepší společenské šaty

Plesová sezóna začala a plně propukne za chvilku. Pokud stále hledáte nové šaty, ve kterých byste se mohla blýsknout na večírcích, přinášíme první díl velké plesové inspirace. 

Celý článek

Fashion MUST HAVES: Duben si zamilujete netradičně v černobílé

V dubnu jsme se možná trochu drželi při zemi. Alespoň co se barené palety týče. Přesto vám ale chceme dokázat, že i černobílá dokáže být pořádně rozmanitá!

Celý článek

Pre-fall 2014- Burberry inspirováno 19.stoletím

Pre-fall kolekce 2014 britské značky Burberry je inspirována pozdními léty 19. století. Brokátové doplňky, sametové aplikace a potisk květů na luxusních materiálech v typických podzimních odstínech. 

Celý článek