dnes je 02.12.2022 a svátek má Blanka

ČESKÁ MISS 2014

Z rivalek nejlepší kamarádky. Kašáková a Buranská společně pomáhají dětem z dětských domovů

Modeling rozhodně není jenom o rivalitě, právě naopak. Modelky v rámci soutěže často potkají spřízněné duše, se kterými sdílí své koníčky i radosti. Ne jinak je tomu i Veroniky Kašákové a Nikoly Buranské.

Celý článek

Nikol Buranská exceluje v róbě od Sandry Švédové

Druhá vicemiss Nikola Buranská exceluje před finále Miss Earth na Filipínách ve večerní róbě, za kterou si vysloužila první ocenění poroty.

Celý článek

Veronika Kašáková se stala tváří kosmetické značky Santini Cosmetic

Modelka a finalistka České Miss 2014 je nyní novou tváří kosmetické značky Santini, pro kterou mladá kráska natočila i podmanivý a svůdný reklamní spot.

Celý článek

České Miss na světových soutěžích oslní zářivým úsměvem

Základem okouzlujícího úsměvu jsou krásné, zdravé a běloskvoucí zuby, proto se České Miss před odjezdem na finále světových soutěží rozhodly své zoubky trošku rozzářit.

Celý článek

Česká Miss World tančila pod širým nebem

Svůj taneční talent předvedla Tereza Skoumalová, něžná kudrnatá brunetka se zelenýma očima, i během finálového večera soutěže České Miss. Dnes již sice nesoutěží, ale taneční vášeň jí zůstala.

Celý článek

České krásky vybíraly plavky na letní dovolenou

Léto už oficiálně začalo a plavková sezóna je tu. Konečně přišel čas, aby si vítězky České Miss v butiku Fashion Island vybraly užitečnou výhru – plavky na letní sezónu.

Celý článek

Vítězka České Miss Gabriela Franková trénuje na charitativní tenisový turnaj

Jednou z povinností vítězky České Miss Gabriely Franková je i účast na charitativním tenisovém turnaji. Tenisovou raketu v ruce ale pěknou řádku let nedržela a tak začala usilovně trénovat.

Celý článek

Královny krásy a jejich první velké focení

Vítězky České Miss mají za sebou první velké focení. Před fotoaparátem Jana Tůmy potvrzují, že svá ocenění získaly zcela oprávněně. A jaký je výsledek? Jednoznačně kouzelný!

Celý článek

Gabriela nejen při focení trefila "Šťastnou desítku"

Přinášíme vám ukázku fotografií Jana Tůmy, které vznikly při prvním společném focení vítězek České Miss 2014 v rámci kolekce s názvem "Šťastná desítka".

Celý článek

Vítězky České Miss 2014 vyrazily do světa v luxusních vozech BMW

Vítězky jediné soutěže krásy v Čechách, České Miss 2014, Gabriela Franková, Tereza Skoumalová a Nikola Buranská vyjely za svými sny v komfortních vozech BMW.

Celý článek