dnes je 23.09.2019 a svátek má Berta

ČESLAV JAROŠ

Svezte se tento víkend v Praze novou vyhlídkovou tramvají

Vyhlídková tramvaj T3 Coupé nabízí požitek nejen z jízdy po Praze v polootevřeném voze, ale poskytne zážitek ze stylového interiéru. Svezte se už tento víkend.

Celý článek

Absolventi oděvní školy představili své modely

Uměleckoprůmyslové muzeum ožilo módními přehlídkami studentů 3. ročníku Vyšší odborné školy oděvního návrhářství.

 

Celý článek

Česlav Jaroš - ROZHOVOR

S oděvním výtvarníkem a stylistou Česlavem Jarošem jsme si povídali nejen o obdivu a respektu ke svému řemeslu, ale i o tom, co ho baví a naplňuje. 

Celý článek

Léto je v trapu, nasaďme saka

Nevíte si rady čím nahradit klasické sako tak, aby váš neformální šatník neutrpěl zbytečné újmy na stylu? Uděláme vám v tom pořádek.

Celý článek

Festival mladé módy Arcolor představuje odbornou porotu!

Festival mladé módy Arcolor i letos chystá soutěž mladých talentů o titul ArFashion Designer. Kdo bude práce hodnotit a rozhodovat o finalistech i vítězi této soutěže? 

Celý článek

Studenti VOŠON vytvořili kalendář zobrazující jejich nejlepší modely navržené pro Pietro Filipi

Modely „Students for Pietro Filipi“ zaplnily nový kalendář Vyšší odborné školy oděvního návrhářství v Praze s názvem COLLECTION 2015.

Celý článek

Festival Arcolor odtajnil porotu

A je to tu! Arcolor představuje odbornou porotu pro letošní ročník soutěže ArFashion Designer. Letos v porotě zasedají opravdové špičky v oboru! Pojďme si je představit.

Celý článek

10. ročník Fashion Games 2014 má vítěze

Divadlo Kalich ožilo módou v rámci 10. ročníku Feshion Games, mezinárodní soutěžní přehlídky mladých módních návrhářů. Dne 18. 6. 2014 se zde konalo finále a Móda.cz u toho nesměla chybět.

Celý článek

Festival mladé módy Arcolor představil bohatý program nadcházejícího ročníku

Dva dny nabité módou. Fashion marathon s Janou Mnaříkovu – neboli módní show přímo v ulicích Prahy, pop-up store, fashion talky, přehlídky finalistů soutěže ArFashion designer. To vše bude Arcolor 2014.

Celý článek

Festival mladé módy Arcolor vyhlašuje další ročník souteže pro mladé módní designery

Arcolor podporuje mladé návrhářské naděje, každý rok pořádá festival mladé módy a pyšní se unikátní módní přehlídkou přímo v ulicích Prahy. Nyní zve mladé módní návrháře do čtvrtého ročníku souteže ArFashion designer.

Celý článek