dnes je 23.07.2019 a svátek má Libor

CHLOÉ

Chloé - společnost byla založena v roce 1952 Pařížankou a návrhářkou egyptského původu Gaby Aghion a jejím partnerem Jacquesem Lenoirem. Jejich vizí byly kvalitní oděvy s měkkými liniemi, vyřazující ženskost, romantiku a něhu. Gaby Aghion jako první vytvořila kolekci ready-to.wear, kterou dodnes produkují všechny luxusní známé módní domy. Podmanivé parfémy této luxusní kosmetiky si oblíbily zejména sebevědomé ženy. 

Génius Karl dodal Chloé největší punc v 70. letech, které byly inspirací pro novou kolekci

Volné střihy a materiály, asymetrie, zvonové kalhoty, vzory květin, denim, ale také výrazné šperky inspirované přírodou. I tak lze zvěčnit módu 70. let, která se nesla kolekcí pro podzim/zimu 2019.

Celý článek

Navždy odešla legenda v rukavičkách a tmavých brýlích, Karl Lagerfeld

Dnes, tedy 19. února, se Paříž a celý módní svět halí do černého hávu. V nemocnici na pařížském předměstí dnes naposledy vydechla legenda nejen oděvního průmyslu, nezapomenutelný a nenahraditelný Karl Lagerfeld. Zemřel ve věku 85 let.

 

Celý článek

Nejikoničtější kabelky, které byly kdy vytvořeny

Po luxusní kabelce touží alespoň jednou za život téměř každá z nás. Vykukují na nás z výloh a také z módních magazínů. Jejich cena je ovšem něco, co si nemůže dovolit každý. 

Celý článek

Nakupte vánoční dárky chytře! Víme, čím zaručeně potěšíte

Praktické dárky jsou účelné, ale… Pod blyštivými světly vánočního stromku toužíme nalézt i něco jen a jen pro nás. A která žena by nemilovala parfémy! 

Celý článek

Herečka Ariane Labed si střihne novou roli pro vůni Chloé

Značka Chloé připravuje novou vůni. Její zveřejnění proběhne v březnu tohoto roku. Kdo však bude stát v jejím popředí, víme už teď.

Celý článek

Svěží detaily nechyběly v jarní kolekci značky Chloé

Námořnický život inspiroval jarní kolekci značky Chloé, vznikla tak krásná a svěží práce designérky Clare Waight Keller.

Celý článek

I Chloé v podzimní kolekci 2016 sáhla po kůži

Krajkám se tentokrát nevěnovala pozornost všech reflektorů. Na scénu totiž přišla kůže. S romantickou náladou skvěle ladila, o to nic... Ale předpokládali byste to?

Celý článek

Chloé předvádí podzimní kampaň v pohodovém duchu

Pohodovým a klidným laděním podzimní kampaně Chloé pro přelom roku 2015 a 2016 nás provedly Anja Rubik a Julia Stegner.

Celý článek

See by Chloe v novém romantičtějším kabátu

Poznejte novou úroveň vůně See by Chloe, která vám vykouzlí úsměv na tváři a dodá odvahu. Přichází limitovaná edice See by Chloe Si Belle.

Celý článek

Chloé – ledová elegance jen pro holky

Zabalte své princezny do huňatých zimních kabátků se značkou Chloé. U Chloé v letošní sezóně Podzim/Zima zavládla ledová elegance spolu se studenými a přesto něžně roztomilými barvami.

Celý článek