dnes je 07.05.2021 a svátek má Stanislav

CONVERSE ALL STAR

Je to tady - boty značky Converse s Hello Kitty motivem

Co může vzniknout, když se skvělá módní značka spojí s tvůrci fenoménu, jenž oslovil celý svět? No přece kolekce Hello Kitty od Converse.

Celý článek

Přijmi jakoukoliv výzvu nezkrotné přírody

V Converse Chuck Taylor All Star Tekoa tě už rozmarné počasí rozhodně nezaskočí. Zdolávání terénu, odolání větru, dešti a sněhu. To vše ještě nemohlo jít snáz.

Celý článek

Converse Fall/Winter 2015

Nestíháte sledovat módní novinky ze světa Converse? Nevadí, my vás do nich zasvětíme. Are you ready? 

Celý článek
Converse

Populární značka Converse mění svůj design poprvé po 100 letech

Conversky už nebudou to, co bývaly. Budou jiné, obměněné a vylepšené. S novou technologií také poskytnou Vašim chodidlům větší pohodlí. 

Celý článek

Nalaďte se na letní sezónu sportovní elegancí s trochou punku

Jste už naladěna na vlnu letní sezóny? Že ne, pak byste měla zkusit sportovní eleganci s trochou punku v modelech Chuck Taylor All Star.

Celý článek

CONVERSE zahajuje sezónu Jaro/Léto 2015

CONVERSE zahajuje sezónu Jaro/Léto 2015 stěžejními​ kolekcemi​ Chuck Taylor All Star Classic Colors a Chuck Taylor All Star Seasonal Colors. 

Celý článek

Converse - KŮŽE NA DRUHOU!

Na scénu přichází kůže, tak se do ní pořádně obujte! S koženými Converskami jistě nešlápnete vedle, ať už vyberete ty s rebelskými cvoky, klasiku nebo retro.

 

Celý článek
Converse

Converse Chuck Taylor All Star Rubber Collection

Při výpravě do betonové džungle už vás nic nezaskočí. Dokonce ani déšť. Vaše chodidla budou v suchu díky převratné novince legendárních sneakers Converse.

Celý článek

Barevná fantazie či stylová nostalgie?

Nechte se pohltit pestrostí nových Conversek, provokujte hravými barvami! Nebo se nechte unést nostalgií vintage stylu, elegancí tenisek v barevných tónech podzimu. Které si vyberete?

Celý článek

Nechte se vtáhnout do sneakers nálady s novou kampaní Converse

Converse vám představuje jedinečnou kampaň #sneakerswould. Zatočte s nudou, odhoďte zábrany a provokujte, vnímejte výzvy, buďte spontánní, buďte sneaker! Teď nebo nikdy!

Celý článek