dnes je 30.09.2022 a svátek má Jeroným

COPÁNKY

Zavřená kadeřnictví aneb první pomoc pro vaše vlasy

Zavřená kadeřnictví většinu žen trápí už několik měsíců. Máte nehezké odrosty, roztřepené konečky nebo zplihlé vlasy? Víme, jak tento problém vyřešit nebo alespoň částečně zamaskovat. Vše se dozvíte v dnešním článku.

Celý článek

Léto ve znamení copů

Jen málokterá žena s dlouhou hřívou touží po rozpuštěných vlasech, když nám teploměr ukazuje přes 30 °C ve stínu. Copánky jsou však elegantním řešením.

Celý článek

Účesy pod čepice, které vás budou bavit

S obdobím zimy je třeba kromě šály a rukavic přidat také čepice. Ale co si budeme povídat, elektrizují vlasy a většinu pracně tvořených účesů poničí. Co s tím?

Celý článek

Copánky po straně hlavy a jak na ně

Copánky po straně hlavy jsou jednoduchým a rychlým oživením vašeho každodenního účesu. Jak na ně?

Celý článek

Aby školáčkům vlásky nepadaly do očí

Za pár dní je tu první školní den a s ním začnou i každodenní přípravy našich dítek do škol a školek. Je třeba myslet také na jejich účes!

Celý článek

Podzimní móda pro malé školačky

Tak tu máme opět začátek nového školního roku. Shánějí se školní pomůcky, aktovky, batůžky, přezůvky a další podobné nezbytnosti. Přímou úměrou se začátkem školy narůstá i stres, a to jak u rodičů, tak u dětí, které často ani netuší, co je ve škole všechno čeká. A protože si především holčičky nechtějí uříznout ostudu, nebo jim zvlášť záleží na prvním dojmu a okouzlení spolužáků, vyvstává tu osudová otázka: „Mami, co si mám vzít na sebe?“

Celý článek

Tajemství zapletených vlasů

Jako malé holčičky jsme sedávaly na židličce a babičky nebo maminky nám je pletly. Jeden nebo dva copy. Jednoduchý nebo francouzský. Panečku a jak nám to slušelo, hned jsme byly za parádnice. Dnes tomu není jinak a kouzlo copů znají i celebrity.

Celý článek