dnes je 22.02.2018 a svátek má Petr

COVER

Cover Móda.cz měníme každý měsíc. Jedná se o hlavní fotografii na našem Facebookovém profilu, která se váže pokaždé k jinému tématu, modelce, návrháři, kadeřnici i vizážistce. Díky coveru je Móda.cz každý měsíc trochu jiná. Zároveň s vámi sdílíme i zákulisní informace a fotky z vytváření.


 

Kate Moss oblékla vintage styl pro Guardian

Guardian přináší nový módní editoriál, v němž se ukázala už pětačtyřicetiletá modelka Kate Moss. 

Celý článek

Americký Vogue vyjde v září se čtyřmi obálkami s Jennifer Lawrence

Americká herečka Jennifer Lawrence se jistě cítí poctěna. Zářijový Vogue totiž vyjde s ní na obálce. A rovnou čtyřikrát. 

Celý článek

Výroční vydání Vogue India zdobí Kendall Jenner

Své desáté výročí oslavuje časopis Vogue India, který pro slavnostní obálku vybral krásnou dvojici ve složení Kendall Jenner a indického herce a modela Sushant Singh Rajputa.

Celý článek

FUSION kolekce s.Oliver spojuje sportovní styl s denní módou

Jarní cover pro Móda.cz jsme připravili ve spolupráci s módní značkou s.Oliver, která v něm uvede svou čerstvou kolekci FUSION.

Celý článek

Květiny se nosí i v lednu. Nový cover vám ukáže jak!

Že jsou květinové vzory vhodné na jaro a léto? Ale kdepak. Hodí se stejně tak i do zimy. Jen je třeba vědět, jak na ně. A to my spolu se Stefanel víme. 

Celý článek

Pohádkový prosinec, o kterém se vám ani nesnilo!

Poslední měsíc letošního roku je zde a my jsme si pro vás k této zvláštní události připravili něco exkluzivního. 

Celý článek

Listopadový steampunkový cover s vítězkou Miss Prima křivky Leonou Šenkovou

Listopadový cover fotil magazín Móda.cz v Českých Budějovicích s fotografkou Lucií Kout a zpěvačkou Leonou Šenkovou na téma steampunk. 

Celý článek

Místo tváře měsíce října patří Karolíně

Jelikož jsme pro vás na podzim chystali velké focení, vybrali jsme si jako tvář pro náš magazín pro tento měsíc jednu z modelek. Sympatická Karolína je tváří Móda.cz pro říjen 2016!

Celý článek

Babí léto nás baví! S ním i nové tváře našeho magazínu

Září v nás evokuje babí léto, sluncem zalité vinice, poslední možnost nabít se energií a užít si volné chvíle, než nás pohltí mlhavý podzim. A přesně tak jsme pojali focení pro nový měsíc.

Celý článek

Srpen pod vodou nás uchvátil

V srpnu jsme se potopili pod hladinu, abychom vám ukázali, jak dokonalá může být móda ve vodě. Nový srpnový Cover je tady!

Celý článek