dnes je 19.08.2022 a svátek má Ludvík

CROCS

Obchodní válka mezi Čínou a USA nutí módní společnosti přesouvat výrobu

Obchodní válka mezi Čínou a USA eskaluje a ačkoli se rétorika ze strany amerického prezidenta Donalda Trumpa mění, panika na trhu zůstává. Některé společnosti přesouvají svou výrobu a nejistota v dalším průběhu stoupá.

Celý článek

5 módních trendů, které budou v roce 2017 top!

Každý rok s sebou nese nějaké trendy. Někdy bývají šílené a jindy zase obdivuhodné. Jak to je letos?

Celý článek

Vážně jsme na světových týdnech módy viděli CROCSY?

Mírné překvapení a velký šok vyvolala přehlídka Christophera Kana, který své modely doplnil o Croscy posázené plastovými aplikacemi. 

Celý článek

Vrací se válenky UGG a přezůvky Crocs na výsluní?

Neříkáme to úplně rádi, ale válenky UGG a přezůvky Crocs se možná vážně vracejí. Na Crocsy ani tolik nevsázíme, zatímco s blížící se zimou se bojíme zjistit pravdu o UGG. Opravdu jsou zpět?

 

Celý článek

Nové kolekce v Urbanlux

Urbanlux vítá novou sezónu a nové kolekce značek, které nabízí. Jistě znáte TOMS či Crocs, ale co takové MATT&NATT, JUJU nebo Happy Socks?

Celý článek

Dětské podzimní a zimní Crocsy vyžadují minimální údržbu

Americká značka Crocs už tradičně připravila několik novinek pro děti.  

Celý článek

Neodolatelné podzimní boty Crocs se nosí do deště i zimy

Léto už pomalu končí, začnou ustupovat letní tropické teploty a vystřídá je chladnější počasí spojené s větrem a podzimními plískanicemi. Letní obuv,  žabky, otevřené balerínky, děrované boty, tak nutně musejí vystřídat boty zavřené a nepromokavé. Americká značka Crocs přichází s řadou zcela nových modelů, které nejenže splňují tyto podmínky, ale navíc skvěle vypadají.

Celý článek

Crocsky na každém kroku

Fenomenální bota s cool designem, jedinečnými vlastnostmi a v pověstné špičkové kvalitě vítězně kráčí světem. Crocsky byly stvořeny v roce 2002 jako ideální jachtařská bota a od té doby si svými jedinečnými vlastnostmi získaly srdce a především nohy milionů mužů a žen napříč generacemi i kontinenty.

Celý článek