dnes je 01.06.2020 a svátek má Laura

CULÍK

Slavné tenisové culíky, copy a jiné účesy

Spolu s French Open se na tenisových kurtech objevují nadějné i nejlepší hvězdy tenisu. Po celá desetiletí mají jednotlivé sportovkyně své vlastní profesionální účesy, Jako jsou copy, ale hlavně culíky! Prozkoumejte s námi, co která tenistka ráda nosí.

Celý článek
bohostyl

Společenské účesy, které nikdy nevyjdou z módy

Maraton společenské zábavy je v plném proudu. Ve vašem šatníku jsou jedny krásnější šaty vedle druhých, ale nevíte, jaký k nim zvolit účes? Nechte se inspirovat!

Celý článek

3 způsoby jak oživit culík

Culík = to-go účes. Co to znamená? Je rychlý, snadný a ne příliš pracný. Časem ale začne být také nudný. Čím ho oživit, aby vás bavil pořád dál a dál?

Celý článek

Vlasové trendy z přehlídkových mol

3 hlavní vlasové trendy, které jsme zahlédli na módních molech i mezi návštěvníky, shrnuje aktuální článek.

Celý článek

Nenáročné podzimní účesy, kterých se už nebudete chtít vzdát

Pár tipů na účesy, které vás v unavených podzimních dnech nebudou stát moc úsilí a zato budou vypadat skvěle, se hodí vždy. Móda.cz je přináší právě teď!

Celý článek

Účesy do parných dnů, které zvládnete bez složitých návodů

Horké dny se blíží. A společně s nimi i majitelka sebekrásnějších loken chce mít na chvilku klid a vlasy pěkně sepnout. Móda.cz přináší tipy na rychlé letní účesy. K moři i do kanceláře. 

Celý článek

Aby školáčkům vlásky nepadaly do očí

Za pár dní je tu první školní den a s ním začnou i každodenní přípravy našich dítek do škol a školek. Je třeba myslet také na jejich účes!

Celý článek

Letošním trendem jsou dynamické účesy často asymetrických střihů

Máte dlouhé, polodlouhé nebo krátké vlasy a už nevíte, jak je upravit. Přinášíme vám ukázku nových trendy střihů a jejich stylingu. Inspirujte se a získejte nový zajímavý look

Celý článek

Svažte vlasy do copu

Přichází jaro a převážná část žen jistě řeší otázku co s vlasy. Vězte, že to co se nikdy neomrzí, jsou copy a copánky, jejichž úpravě se meze nekladou. Změna ročního období a zejména příchod jara k úpravě vašeho účesu přímo vybízí. Proto vlasy svažte třeba právě do copu. Kouzlo copů, se skrývá v jejich variabilitě. Mohou být spletené prakticky do všech směrů a rozhodně se hodí vždy a pro každou příležitost. Důležité je, že většinu copů zvládne úplně sama každá z vás. K přípravě trendy zaplétaného účesu vám přitom postačí pouze trocha času a správné naladění. 

Celý článek

Jak úspěšně „padělat“ opálení

Bez pochyb je určitě tvrzení, že ten, kdo je opálený, se cítí celkově lépe, svěžeji, zdravěji a víc sexy. Působí tak i na své okolí. Avšak opalování pod slunečními paprsky se stalo poměrně nebezpečnou záležitostí kvůli nebezpečnému ultrafialovému záření. Jak si tedy zajistit skvělý opálený vzhled co nejzdravějším způsobem?

Celý článek