dnes je 25.09.2022 a svátek má Zlata

DENIM STYL

Buďte sexy v nadčasové klasice díky první módní kolekci Dary Rolins

Denim, který je bezesporu nesmrtelnou klasikou a již po desetiletí jedním z nejoblíbenějších materiálů módního průmyslu, hraje hlavní a jedinou roli v nové, úplně první, kolekci Dary Rolins, kterou si splnila další ze svých snů.
 

Celý článek

Top 5 šatů s kapsami aneb jak se ženy vracejí k praktičnosti i ve svých šatnících

Říká se, že ženy jsou v některých věcech pragmatické bytosti, které na rozdíl od mužů přemýšlejí prakticky a věcně. A výjimkou není ani dámský šatník.

Celý článek

Denim opět v hlavní roli nových kolekcí

Džíny se po několikaleté pauze vrací do hry. Podívejte se na nejdůležitější faktory jejich návratu.

Celý článek

Zlatý věk džínoviny: Jaké rifle padnou vám?

Džíny jsou stálicí v šatníku většiny, život bez nich je pro nás nepředstavitelný. Dají se nosit kamkoli a se vším. Jejich boom nám ale přinesl možnost experimentovat ve střizích. Víte, jaký padne nejlépe vám?

Celý článek

Máte plnou skříň košil? Poradíme, jak je nosit!

Kostkovaná košile je stejně nadčasová jako padnoucí džíny. A stejně jako denim vládne světu! Přinášíme tipy, jak oblékat kostkované i džínové košile z vašeho šatníku!

Celý článek

Kadeřnická soutěž Denim Code má vítěze!

Soutěž Denim Code vyhlášená značkou Matrix jedničkou mezi profesionálními vlasovými produkty, má vítěze. Kdo si splnil svůj americký sen v podobě vítězného účesu inspirovaného denimem?

Celý článek

Kolekce účesů Denim Evy Komínkové

Eva Komínková, talentovaná kadeřnice, si vám dovoluje představit svou originální kolekci účesů s názvem Denim inspirovanou 90. léty, kdy byla módní skupina Depeche mode a byly v módě  trvalé.

Celý článek

Carlos Ferra a Andrew Bird v nové kampani Mustang Jeans

Model Andrew Bird a Portugalec Carlos Ferra představili nejaktuálnější módní trend - denimové modely v kampani Mustang Jeans jaro/léto 2014.

Celý článek

Pravý denim pro opravdový požitek

Německá značka Mustang Jeans, divoký kůň mezi riflemi, ve své nové kolekci pro jaro/léto 2014 představil perfektně padnoucí denimové kousky.

Celý článek