dnes je 19.08.2022 a svátek má Ludvík

DĚTSKÁ OBUV

Móda pro teenagery v Sizeer. Poznejte nejpopulárnější značky, od Converse až po Nike či adidas!

Jejich výrobky jsou módní, pohodlné, funkční, odolné a speciální pozornost je u nich věnována poutavému designu. Pokud váš junior již nějakou dobu koketuje s osvěžením svého šatníku, anebo jste to právě vy, kdo se v poslední době zbláznil do streetwearu a chtěli byste jej lépe poznat, abyste mohli později ukázat svým rodičům v současnosti nejpopulárnější značky, potom opravdu doporučujeme přečíst si dnešní článek, v němž vám přiblížíme historii čtyřech kultovních brandů.

Celý článek

Podzimní obuv pro dámy, pány elegány i celou rodinu

„Naším cílem je, aby se u nás každý zákazník dokázal ztotožnit s některou z našich exkluzivních značek. Nezáleží na věku, finančních možnostech ani vašem módním stylu, u nás si vybere každý,“ říká Veronika Sajdoková, marketingová manažerka CCC. Pojďte si také vybrat boty ideální pro letošní podzim.

Celý článek

Prožijte letní dny ve zdravé obuvi. Už jste zkoušeli barefoot?

Barefoot neboli „naboso“ je v posledních letech stoupajícím trendem. I mnoho ortopedů se shoduje na tom, že právě barefoot je ideální obuví pro naše nohy. Zaměřili jsme se na letní trendy a přinášíme pár vhodných kousků…

 

Celý článek

BOTAS 66 Jaro 2015 obuje vás i vaše děti

Česká značka BOTAS 66 letos na jaře uspokojí všechny milovníky barev, jednoduchosti a detailů. Před ničím se nezastaví a nově obuje také vaše děti.

Celý článek

Skribbies, dětské boty pro kreativní dítka

Mají vaše děti natolik kreativního ducha, že čmárají na vše, co je vám drahé? S dětskými boty Skribbies už nebudou, na ně totiž mohou kreslit znovu a znovu.

 

Celý článek

Golfová obuv pro celou rodinu

Každý golfový hráč jistě ví, že kvalita golfového úderu vychází z pevného postoje, kterého docílíte díky kvalitní obuvi.

Celý článek

Luxusní botky pro malé nožky

Australská značka UGG vám přináší luxusní dětskou obuv z těch nejkvalitnějších materiálů. Zajistí vašim dětem stylové pohodlí a komfort během celého dne, díky vnitřní měkoučké výplni.

Celý článek

Jarní barevná kolekce Converse 2014

Pokud hledáte nové boty, ve kterých vyrazit do ulic města nebo do přírody, pak Converse jsou tou pravou volbou. Jsou pohodlné a dokážou dodat šmrnc i nudnému outfitu
 

Celý článek

Sandálky Havaianas si vaše děti zamilují!

Originální sandálky a žabky Havaianas jsou plné barev. Děti jistě zaujmou nápadité dětské motivy, motivy superhrdinů, pohádkových postav nebo sandály, které ve tmě svítí

Celý článek

Věnujme pozornost obuvi a vyvarujme se zdravotním problémům!

Díky nesprávným volbám při výběru bot naše nohy často trpí. 

Celý článek