dnes je 01.03.2021 a svátek má Bedřich

DIAMANTOVÉ ŠPERKY

Čtyři způsoby, jak omámit svou milou na Štědrý večer

Nemáte ještě úplně jasno, co své něžnější polovičce pořídit na Vánoce? Váháte mezi tím, co by si sama přála a mezi překvapením, které by ji vyrazilo dech? My se přikláníme k druhé variantě a přinášíme pár tipů, pro které sice musíte sáhnout hlouběji do kapsy, zato výsledek máte jistojistý.

Celý článek

Nejluxusnější rouška na světe má 3 040 diamantů a je od značky Jacob & Co

Roušky jsou momentálně součástí života nás všech. Jak ale vypadá ta nejluxusnější? Zdobí ji 3040 diamantů a představuje ji značka Jacob & Co, špičkový prodejce luxusních dámských i pánských hodinek a šperků. 

Celý článek

Kolekce šperků Cartier Paris Nouvelle Vague

Bouřlivý pařížský život, v jehož vášnivém víru nachází klenotnický dům Cartier inspiraci, zachycuje nová, vysoce kreativní kolekce Paris Nouvelle Vague.

Celý článek

Jarní kolekce šperků Repossi nafocená pro Barneys

Barneys použili nejnovější kolekci šperků Repossi a nafotili s nimi úchvatné fotografie, které rozhodně stojí za zhlédnutí. 

Celý článek

Gisele Bündchen tváří nových luxusních šperků brazilské značky Vivara

Dokonalost v každém detailu, čistota a jas, to vše vystihují šperky značky Vivara i novou vánoční kampaň, jejíž tváří se stala supermodelka Gisele Bündchen.

Celý článek

Cartier oslavil 100. výročí kultovního symbolu elegance představením Panther kolekce

Francouzský dům Cartier u příležitosti oslav 100. výročí svého kultovního motivu odhalil kolekci šperků Panthèr de Cartier zachycující pantera, nadčasovou ikonu i symbol elegance.

Celý článek

Půvabná kolekce šperků Gucci

Italský módní dům Gucci představil novou kolekci šperků inspirovanou jezdectvím. Nová kolekce s názvem Horsebit zachycuje jedinečný půvab tolik charakteristický pro značku Gucci.

Celý článek

Nová Diamond Link collection – Ralph Lauren 2014

Ralph Lauren představil novou unikátní řadu diamantových šperků a hodinek. Objevte kouzlo pohybu ve stylu art deco v elegantním duchu Ralph Lauren.

Celý článek

Novinky ze světa šperků Cartier

Objevte s námi letní novinky ze světa Cartier. Jaké nové šperky si pro nás tato značka připravila? Letní útěk do tropů, orchidej v novém provedení a další klenoty..

 

Celý článek

Největší internetové zlatnictví v ČR izlato24.cz, které si získá i vás!

V současnosti si ženy ale i muži potrpí na to, aby jejich outfit dokonale ladil do detailů. Lidé, kteří mají rádi módu, se dělí na extravagantní nebo na ty, kteří upřednostňují klasické oblečení.

Celý článek