dnes je 01.03.2021 a svátek má Bedřich

DIAMANTY

Nejluxusnější rouška na světe má 3 040 diamantů a je od značky Jacob & Co

Roušky jsou momentálně součástí života nás všech. Jak ale vypadá ta nejluxusnější? Zdobí ji 3040 diamantů a představuje ji značka Jacob & Co, špičkový prodejce luxusních dámských i pánských hodinek a šperků. 

Celý článek

V centrále Louis Vuitton si pořídili druhý největší diamant na světě

Diamant velký jako tenisový míček - takovou raritu si pořídila do své centrály v Paříži značka Louis Vuitton. Jde přitom o druhý největší diamant na světě.

Celý článek

Nová kolekce Haute Bijouterie od Hermés

Náramky a náhrdelníky zhotovené jen z toho nejryzejšího zlata a stříbra zdobeného diamanty, to je nejnovější kolekce šperků opírající se o tradice módního domu Hermés.

Celý článek

Jarní kolekce šperků Repossi nafocená pro Barneys

Barneys použili nejnovější kolekci šperků Repossi a nafotili s nimi úchvatné fotografie, které rozhodně stojí za zhlédnutí. 

Celý článek

Hodinky de Grisogono - vzácný klenot v duchu Haute Couture

Švýcarská značka de Grisogono specializující se na vysoké šperkařství a umělecké předměty představila novou kolekci hodinek zářících leskem více jak tisíce drahých kamenů.

Celý článek

Nová Diamond Link collection – Ralph Lauren 2014

Ralph Lauren představil novou unikátní řadu diamantových šperků a hodinek. Objevte kouzlo pohybu ve stylu art deco v elegantním duchu Ralph Lauren.

Celý článek

Novinky ze světa šperků Cartier

Objevte s námi letní novinky ze světa Cartier. Jaké nové šperky si pro nás tato značka připravila? Letní útěk do tropů, orchidej v novém provedení a další klenoty..

 

Celý článek

Silně inspirativní a naprosto kouzelné kolekce šperků Eternamé 2014

Eternamé s novou sezónou přinesl i nové kousky do svých jedinečných emotivních kolekcí plných ženské smyslnosti. Jedinečné šperky Eternamé odhalují a oslavují krásu i individualitu každé ženy.

Celý článek

Skvostná kolekce šperků BVLGARI 2014

Progresivní italská značka BVLGARI se může pyšnit jedinečnými šperky, které v sobě pojí tradiční precizní šperkařství, propracovaný design a odvážné spojení materiálů.

Celý článek

Nové šperky kolekcí Gucci 2014

Kolekce elegantních šperků Gucci jsou s příchodem roku rozšířeny o zajímavé kousky. Gucci si zachovává klasický styl, šperky jsou zdobeny diamanty rafinovaně zapracovanými do kvalitních materiálů

Celý článek