Roušky jsou momentálně součástí života nás všech. Jak ale vypadá ta nejluxusnější? Zdobí ji 3040 diamantů a představuje ji značka Jacob & Co, špičkový prodejce luxusních dámských i pánských hodinek a šperků.
Diamant velký jako tenisový míček - takovou raritu si pořídila do své centrály v Paříži značka Louis Vuitton. Jde přitom o druhý největší diamant na světě.
Náramky a náhrdelníky zhotovené jen z toho nejryzejšího zlata a stříbra zdobeného diamanty, to je nejnovější kolekce šperků opírající se o tradice módního domu Hermés.
Švýcarská značka de Grisogono specializující se na vysoké šperkařství a umělecké předměty představila novou kolekci hodinek zářících leskem více jak tisíce drahých kamenů.
Objevte s námi letní novinky ze světa Cartier. Jaké nové šperky si pro nás tato značka připravila? Letní útěk do tropů, orchidej v novém provedení a další klenoty..
Eternamé s novou sezónou přinesl i nové kousky do svých jedinečných emotivních kolekcí plných ženské smyslnosti. Jedinečné šperky Eternamé odhalují a oslavují krásu i individualitu každé ženy.
Progresivní italská značka BVLGARI se může pyšnit jedinečnými šperky, které v sobě pojí tradiční precizní šperkařství, propracovaný design a odvážné spojení materiálů.
Kolekce elegantních šperků Gucci jsou s příchodem roku rozšířeny o zajímavé kousky. Gucci si zachovává klasický styl, šperky jsou zdobeny diamanty rafinovaně zapracovanými do kvalitních materiálů