dnes je 16.08.2022 a svátek má Jáchym

DIÁŘ

Mají novoroční předsevzetí smysl, nebo nás čeká neúspěch

Rok se s rokem sešel a opět tu máme první lednové dny, kdy většina lidí plánuje a sní o novém roce. Buď patříte do skupiny plánovačů nebo skeptiků. Mají novoroční předsevzetí vůbec smysl?

Celý článek

Tři diáře, které vám v roce 2020 usnadní život a motivují vás k lepším zítřkům

Také byste bez diáře neudělali ani krok? Možná si ve výsledku ani neuvědomujeme, kolik času nám rozvážné a přesné plánování každého dne ušetří času. Vybrali jsme tři designové a praktické diáře, které vám nabídnou něco navíc.

Celý článek

Plánujte, plánujte, plánujte aneb jak se nachystat na nový rok

Plánování je ohromně praktická věc, která vás posune vpřed. Ve vánočním shonu a nově se blížícího roku nám moc času na plány nezbývá. Jak přemýšlet o plánování, než si vůbec otevřeme diáře na nový rok?

Celý článek

Drobnosti, kterými si zlepšíte náladu

Potřebujete něco, po čem se vám zlepší den nebo snad týden? Co vám usnadní život či aspoň pár jeho okamžiků? Pořiďte si tyto věci. Popřípadě u nás nadýchejte inspiraci.

Celý článek

Tipy na novoroční diáře aneb začněme rok organizovaně

Nový rok je tu a volá také po novém diáři. Ještě jste si žádný nepořídili? Máme pro vás několik zajímavých tipů.

Celý článek

2018: Čas na stylový diář

Jasně, že před sebou máme ještě pár měsíců roku 2017, pokud ale toužíte po stylovém diáři na nový rok, teď přišla ta pravá chvíle.

Celý článek

TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY 2. díl

A zase jsou o kousek blíž. Předzahrádky domečků přátelsky blikají a v těch nejpilnějších domácnostech začíná vonět cukroví. Jenom s těmi dárky to bývá trochu horší. Od toho je tu Móda.cz s další várkou tipů!

Celý článek

Představujeme ADK: česká značka s nejrozšířenějším plánovacím diářem v Česku i na Slovensku

Česká firma ADK se proslavila svými kvalitními plánovacími diáři, které jsou z celého jejich sortimentu také nejvíce prodávané. Diáře ale nejsou zdaleka vším, co ADK nabízí. 

Celý článek

I stylový diář může být módním doplňkem

Nový školní rok s sebou studentům přináší samé změny. Aby se v novém denním řádu dokázali zorientovat, potřebují chytrý osobní diář, který si dokáže zapamatovat vše, co si nezvládla zapamatovat děravá hlava. Ty, co již školním lavicím odrostli, čeká výběr diáře sice až za 4 měsíce s příchodem nového roku, ale už teď se můžeme informovat, co je v této oblasti na trhu.

Celý článek