dnes je 03.10.2022 a svátek má Bohumil

DIETA

Sebevědomí a skvělá postava i když nemáte čas? Vyzkoušejte ketodietu, při které nebudete hladovět!

Zhubnout trvale v relativně rychlém čase je v dnešní době určité sci-fi. Hlídat si stravu, sportovat, a ještě se starat o chod domácnosti, děti a manžela, může být nad naše síly. Jsou však způsoby, jak si hubnutí usnadnit. Znáte ketodietu?

Celý článek

Jak začít s KETO dietou aneb 5 užitečných kroků, které byste měli mít na paměti

Rozhodli jste se, že chcete zkusit ketogenní dietu, ale tak nějak přesně nevíte jak začít? Připravili jsme si pro vás článek, který vás jednoduše provede prvními kroky a pomůže předejít nepříjemným začátečnickým stavům jako je „sacharidová“ chřipka nebo zažívací obtíže.

Celý článek

Jak cvičí a jakou dietu drží Bella Hadid

Bella Hadid se veřejně vyjádřila k tomu, jak cvičí, jaké diety drží a jak se jí podařilo zhubnout. 

Celý článek

Zuzka Light: Fit za 15 minut denně

„Dejte mi 15 minut, a já vám dám tělo jedna báseň!“ vzkazuje proslulá fitness trenérka Zuzka Light všem čtenářům a čtenářkám. 

Celý článek
Jak zhubnout

Křest knihy Zhubněte jednou pro vždy 2

Moda.cz byla u křtu nové knihy Zhubněte jednou pro vždy 2 o zdravém životním stylu autorky Antónie Mačingové, která je právě v prodeji.

Celý článek

Operní diva Andrea Kalivodová čerpala síly na novou sezónu

Poprvé od porodu opustila přední česká mezzosopranistka Andrea Tögel Kalivodová svého půlročního synka Adriana a odjela čerpat síly na novou sezónu.

Celý článek

DASH – trendy dieta pro rok 2015

Výrazným trendem v hubnutí a zdravé výživě se stává DASH, dieta při které nemusíte počítat kalorie ani cvičit, ale jíte, nehladovíte a tuk na břiše mizí sám.

Celý článek

Jezte brambory a shoďte až 1,5 kg za 2 dny

Shodit kila levně, rychle a s chutí? Jde to! S bramborovou dietou máte dole 1 kg za 2 dny a rozhodně netrpíte hlady.

Celý článek

Marilyn Monroe za svého života odhalila svůj vlastní recept na krásu

Marilyn Monroe je dodnes považována za nejkrásnější ženu, která kdy kráčela po zemi. Za svého času bořila hranice v estetice nejen svými proporcemi, ale hlavně svou přirozenou krásou.

Celý článek

Rychlé a účinné hubnutí!

Už vás nebaví stále si říkat „zítra začnu cvičit“, „zítra se přestanu cpát“ nebo „kdy konečně začnu shazovat“? Tak zkuste něco jiného, shoďte kila už během pár týdnů bez jakéhokoli cvičení!

Celý článek