dnes je 21.01.2021 a svátek má Běla

DLOUHÉ ŠATY

Elie Saab

Elie Saab nabídl vše, po čem ženy touží

Není divu, že lisabonský designér je oblíbený nejen u celebrit. Na pařížském týdnu módy ukázal to nejlepší ze svého umu.

Celý článek

Pouhých deset modelů v kolekci Diane von Furstenberg hovoří za vše

Diane von Furstenberg miluje potištěné látky plné vzorů, barev a motivů. Často jsou to jen chaoticky namalované čáry, které dávají ten správný výsledek. Ne jinak je tomu v kolekci Resort 2020.

Celý článek

Dlouhé šaty, které se dají nosit i v zimě

Že šaty patří jen létu? Naprostý omyl. Letošní trendy zařadily šaty i do chladných a chladnějších dnů. Víme jak a s čím je nosit.

Celý článek

Jak se správně obléknout na letní svatbu - pro ni

Svatební sezóna je v plném proudu. Pojďte si s námi projít pár pravidel, které byste měla dodržet, abyste nezpůsobila faux pas.

Celý článek

Jenny Packham rozjela v podzimní kolekci 2016 pompézní párty

Někdy se návrháři tak baví při tvoření nových modelů, že z představení kolekce nakonec vzejde párty. Alespoň u Jenny Packham to tentokrát připomínalo pochod hostů pozvaných na jeden z pompézních večírků. 

Celý článek

PLESOVÁ SEZÓNA: Elegantní společenské šaty

Právě je nejlepší čas na výběr nových plesových šatů. Nabídka je široká a módní trendy roku 2016 dovolují hodně. Vedou barvy moře a nesmrtelná černá!

Celý článek

Pre-fall 2016 Marchesa zdobí volány a korálkové aplikace

Marchesa patří ke značkám, které vám s každou novou kolekcí na chvilku vezmou dech. A Pre-fall 2016? No, nebude to jiné!

Celý článek

Jenny Packham Resort 2016 jde svou cestou vysokého krejčovského umění

Jenny Packham zůstala i ve své kolekci Resort 2016 u ověřeného krejčovství oplívajícího jen těmi nejzkušenějšími technikami, luxusními materiály a ženskými střihy. 

Celý článek

Do léta 2015 vykročte v MID-LENGHT délce šatů i sukní

Trend maxišatů nás obklopil přesně před rokem. Přestože maxišaty jsou stále v kurzu, pro léto 2015 přichází nový trend. Střední délka sukní i šatů si už stihla získat celý svět. A získá si i vás!

Celý článek

Móda podle vévodkyně Kate: klasika, elegance, jednoduchost a důraz na detaily

Vévodkyně Kate musí jako členka královské rodiny chodit oblékaná podle protokolu, přesto její modely nepostrádají moderní prvky, ženskost a sexappeal.

Celý článek