dnes je 02.12.2022 a svátek má Blanka

DOVOLENÁ U MOŘE

Plavky, které lichotí. Tohle léto se budete cítit sebevědomě

Budete letos trávit dovolenou na zahradě u bazénu nebo ve vyhlášeném letovisku s písečnou pláží? Ono je to jedno. V obou případech budete potřebovat plavky, které lichotí vašemu tělu.

Celý článek

Sí, Italy aneb objevte kouzlo slunečného Toskánska

Kraj plný gastronomických skvostů a architektury, kde na každém rohu voní olivové háje, vinohrady a výborné pokrmy. Sí, Italy je cestovatelský projekt, který svým zákazníkům ukazuje krásy vřelého Toskánska.

Celý článek

Must have tohoto léta: Plavky s vysokým pasem

Jestli jste stále nenašla plavky, které by vám přesně padly, tak pro vás máme několik tipů na střih, který musíte rozhodně vyzkoušet. Tohle léto bude patřit vám!

Celý článek

Nejlepší slané spreje na plážové vlny

Jak docílit plážových vln, i když zrovna u moře nejste? Hravě! Máme pro vás totiž několik tipů, jak upravit vaše vlasy, aby vypadaly jako po dovolené.

Celý článek

Očarovaná městem bohů Barbora Mottlová vypráví

Nechci se vůbec rouhat, ale v Paříži, Římě a v Barceloně už jsem byla několikrát a Amsterdam si šetřím na teplejší dny. 

Celý článek

Maxi žena v barvách Afriky

Na nový rok jsem pěkně vyrazila do africkýho tepla, nejen abych se zahřála a producírovala v bikinách, ale abych se inspirovala africkou krásou a módou.

Celý článek

Onean přináší nový rozměr dosavadního surfování

Surfování na říčních tocích či klidných vodních hladinách jezer a rybníků? Proč ne, se speciálním surfboardem  je to nyní možné.

Celý článek

Letní kolekce H&M na prosluněné terase kavárny i na břehu moře

Plátěné šortky v jahodově červené, rozevlátá bavlněná košile a slamák. Už se vidíte na břehu moře? Nejste sami, protože H&M to prožívá podobně. My slibujeme, že v jejich kolekci se vám na dovolené bude líbit ještě o trochu víc. 

Celý článek

H&M nabízí na léto rozsáhlou kolekci stylových pánských plavek

Z široké nabídky pánských plavek si pro letošní sezónu vybere ty své snad každý muž. Aťuž upřednostňujete klasické černé trenýrky po kolena nebo kratší střihy s tropickými vzory - H&M má vše!

Celý článek

Calzedonia představuje letní plavkovou kolekci v několika tématech

Calzedonia se i v roce 2015 prezentuje obrovskou škálou plavek v rozdílných střizích, ve spoustě barev i s rozdílným zpracováním. Plavková sezóna může začít!

Celý článek