dnes je 05.12.2022 a svátek má Jitka

DSQUARED2

Montérky a kapsáče v jednom - slovo dostává Jaro 2019 Dsquared2

Cípy látek, reflexní prvky, vojenská zelená, montérky, outdoorové sandále i ugly sneakers. Dsquared2 zaujal molo pro Jaro 2019.

Celý článek

Podzimní DSquared2 kampaň se nese v duchu moderního westernu

DSquared2 se svou podzimní kampaní vykouzlil úžasnou westernovou atmosféru, která je krásně zachycena ve velmi energickém klipu.

Celý článek

Dsquared2 varioval v Resortu 2018 policejní uniformy

Skautské šátky a policejní košile a čepičky zasazené do městského stylu Dsquared2. 

Celý článek

Pre-fall Dsquared2 nečekaně zahalen ve strohém stylu, jak to?

Nelekejte se, pár extravagantních a lehce překombinovaných outfitů jsme našli, ale bylo jich opravdu zanedbatelně málo. Co přimělo Dsquared2 ke změně?

Celý článek

Královsky bohatá jarní kolekce Dsquared2

Dvojice návrhářů tvořící pod značkou Dsquared2 se předvedla v plné parádě. Až nás to přivádí k myšlence, zda už tohle všechno není příliš?! 

Celý článek

DSQUARED2 WANT PINK GINGER - TO CHCEŠ!

Je silná a křehká, dovede okouzlit a přitom být překrásně nesmělá. Má ráda sexy styl, ale nezavrhuje ani sportovní módu. Dívka DSQUARED2 je moderní stejně jako její nová vůně.

Celý článek

Módní olympijské kolekce pro Rio 2016

Že se česká olympijská kolekce zrovna nepovedla, už jsme vám řekli. Teď je čas podívat se na ty opravdu zdařilé, stylové a zejména ty, pod kterými jsou podepsána jména světových návrhářů.

Celý článek

Tři rozdílné pohledy na jarní pánskou módu 2017: Dsquared2, Versace, Dolce&Gabbana

Móda má snad nekonečno různých podob. Tři z nich se naprosto zřejmě projevily ve třech jarních pánských kolekcích na další sezónu. Představuje Dsquared2, Versace a Dolce&Gabbana. 

Celý článek

Do Pre-fall kolekce Dsquared2 se naboural technický pokrok

Technika není to jediné, co se v kolekci zablýsklo. Jindy velmi odvážná a v módě alternativní značka najednou zmírnila. Představila minimalistické kabáty, jednoduché kozačky a dámské smokingy. 

Celý článek

Harrods pod příkrovem sněhu a ledu

Ne že by snad jeden z nejluxusnějších a nejproslulejších obchodních domů světa uvízl pod ledovou krustou, to jen centrum světoznámých módních značek bystří naše smysly vydařenou kampaní. 

Celý článek