dnes je 25.09.2022 a svátek má Zlata

ELEGANTNÍ HODINKY

5x pánské letní MUST HAVES aneb co by vám rozhodně nemělo scházet

Exkluzivně pro pány sestavila Móda.cz seznam letních MUST HAVES. Zapomínat byste neměli především na stylové doplňky...

Celý článek

Nová kolekce hodinek Gucci - Horsebit

Nová kolekce dámských elegantních hodinek Gucci vás na první pohled upoutá svým jedinečným provedením ikonického motivu Horsebit inspirovaného jezdectvím, oblíbenou zábavou florentské společnosti.

Celý článek

Nová tvář hodinek Médor od Hermés

Francouzský módní dům Hermés představil nový typ hodinek, které diskrétně skrývají stylový ciferník tvaru „H“, hodinky Médor, dokonalou ukázku toho, jak můžeme krásným věcem vtisknout novou tvář.

Celý článek

Po jakých hodinkách touží ženy a jaké by volili muži?

Vybíráte-li hodinky jako dárek, je třeba se nad tím pořádně zamyslet. Některé značky se zaměřují na design, jiné na kvalitu a některým se nepovedlo ani jedno.

Celý článek

Elegantní dámské hodinky Emporio Armani jaro/léto 2014

Luxusní italský módní dům ve své kolekci hodinek pro jaro/léto 2014 představil nové kousky! Unikátní jsou například keramické hodinky v kombinaci s lehkým titanem.

Celý článek

Měřte svůj čas ve stylu Pierre Lannier

Dochvilnost je výsadou králů. Dopřejte si ji také s hodinkami francouzské značky Pierre Lannier, která se řídí přirozeným vývojem módních trendů.

Celý článek

Vztah ženy se svými hodinkami je víc než posvátný

Nalezení správných hodinek je trochu jako hledání manžela. Vyberete-li si ty pravé, zůstanete spolu navždy! Se špatným výběrem budete chtít skoncovat po roce nebo dvou.

Celý článek

Jarní kolekce hodinek DKNY 2014

Hodinky DKNY vynikají svou kvalitou, precizností i pokročilou technologií, která vždy zajistí jejich přesnost. Díky svému nadčasovému stylu a elegantnímu provedení klasických linií, jsou oblíbeným doplňkem každé moderní ženy

Celý článek