dnes je 22.03.2019 a svátek má Leona

EMILIO PUCCI

Česká modelka Hana Jiřičková ztvárňuje 60. léta v arabské Vogue

Osmadvacetiletá česká modelka zahalená do retro kousků patří mezi nejžádanější modelky světa. Tentokrát ji můžeme spatřit v jedné z verzí nejčtenějšího módního časopisu.

Celý článek

Aktuálně ze světa módy: kampaň brýlí Dolce&Gabbana, odchod ředitele Emilio Pucci a kampaň Puma

První dubnový díl novinek ze světa módy se zaměřil na dvě nové módní kampaně a k tomu jeden další odchod kreativního ředitele. Tentokrát od značky Emilio Pucci.

Celý článek

Trochu z Mondriana a trochu pastelů - jarní kolekce Emilio Pucci 2017

Žlutá a nebesky modrá. Tak začala přehlídka italské značky Emilio Pucci. A zdála se být až nečekaně klidná, naštěstí nás z toho dojmu nové modely postupně vyvedly.

Celý článek

Emilio Pucci se sportovní synergií pro podzim 2016

Druhá kolekce z rukou Massimo Giorgetti pod jménem Emilio Pucci po náročném startu v loňském září přinesla pár bezesných nocí, zato však stála zato!

Celý článek

Peter Dundas kreativním ředitelem Roberto Cavalli

Peter Dundas byl jmenován novým kreativním ředitelem módního domu Roberto Cavalli. Znamená to ale, že opustí své dosavadní místo u jiné značky - Emilio Pucci.

Celý článek

Emilio Pucci se na Podzim 2015 obrací k sportovnímu i western stylu

Prává duše italské módy ožila společně s podzimní kolekcí Emilio Pucci naposledy pod taktovkou Petera Dundase. Probouzí se zde spotovní styl, western i ženská něžnost. 

Celý článek

Natasha Poly poprvé pro Emilio Pucci

Natasha Poly se před několika měsíci stala tváří nové kampaně Emilio Pucci. Tu po nafocení módní dům konečně vypustil do světa. Jaký je výsledek?

Celý článek

Emilio Pucci na vlnách western a hippie stylu

70. léta minulého století jako by mávnutím kouzelného proutku ožila s nástupem jarní kolekce italského návrháře Emilia Pucci. V hlavní roli přivítejte třásně, kožené pásky a rozevláté žíhané šaty. 

Celý článek

Stránky zářijového čísla Vogue ožijí divokým duchem Lary Stone

Nizozemská modelka Lara Stone bude zdobit stránky zářijového čísla anglického Vogue. Podle stylizace Kate Moss se převtělila v pohádkovou Lady, která má za nejlepší přátele divoké vlky.

Celý článek

Vzorovaná kolekce Pre-fall 2014 Emilio Pucci v tyrkysové a purpurové

Emilio Pucci ve své Pre-fall kolekci navrhl nejrůznější geometrické i gotické vzory, šaty doplnil chlupatými kabáty. Kombinoval především tyrkysovou, tmavě modrou, purpurovou a fialovou, objevuje se i khaki a zlatá!

Celý článek