dnes je 25.09.2022 a svátek má Zlata

ERDEM

Návrhářské trio Erdem, Emilia Wickstead a Roksanda omráčilo fanoušky londýnského týdne módy

Londýnský týden módy se nachýlil ke svému konci a nám nezbývá nic jiného, než rekapitulovat rozmanitost, která se opakovaně díky britské originalitě dostává rok co rok do našeho zorného pole. Dnes se společně podíváme na to nejzajímavější, co LFW módním nadšencům v posledních hodinách nabídl.

Celý článek

Přehlídka Erdem byla inspirovaná módními fotografiemi od Cecila Beatona

Značka Erdem je známá svými květinovými nášivkami, tentokrát ale zašel módní ředitel Erdem Moralıoğlu ještě dál. Nechal se inspirovat snímky od anglického módního fotografa Cecila Beatona, který tvořil ve 20. století.

Celý článek

Romantická kolekce Erdem byla inspirovaná bývalou italskou fotografkou a komunistkou

Jednalo se o téměř nejromantičtější kolekci celého londýnského týdne módy. Řeč je o značce Erdem. Jakou známou osobností se tentokrát kreativní ředitel při vytváření nejnovější sbírky inspiroval? 

Celý článek

Těsně před porodem, ale přesto v modelech přímo z přehlídek! Meghan Markle je šik.

Za několik týdnů má porodit, ale to vévodkyni Meghan nebrzdí v tom, aby si oblékla ty nejkrásnější modely přímo z přehlídkových mol. Tentokrát zvolila kousky od Erdem a Victoria Beckham. 

Celý článek

Podzimní kolekce Erdem vypráví životní příběh italské šlechtičny

Když se řekne elegance, vyjádřená objemem, velikostí a grandiózností, vybaví se většině Britů značka Erdem a jméno návrháře Erdem Moralioglu, mladé hvězdy, která stoupá na vrchol. Letošní londýnský týden módy byl dalším schůdkem do síně slávy.

Celý článek

Podzimní kolekce Erdem 2018 odkazuje na Adele Astaire

V podzimní Ready-to-wear kolekci se Erdem zaměřil na styl Adele Astaire - přinesl tvídová saka, sametové šaty a stříbrné párty oblečky.

Celý článek

Aktuální kampaň ERDEM x H&M nafotil slovenský fotograf

Oblíbená konfekční značka odhalila aktuální kampaň. Slovenský fotograf Michal Pudelka odvedl kus dobré práce.

Celý článek

Aktuálně: H&M se na další kolekci spojí s Erdem

Žhavé novinky hlásí módní gigant H&M, když uvedl, ve spolupráci s jakou významnou značkou vytvoří novou designérskou kolekci!

Celý článek

Erdem šel v jarní kolekci 2017 pro inspiraci až do 17. století

Už od prvního pohledu máte dojem, že na vás dýchla dávná století. Je tomu opravdu tak. Inspirace pochází až z poloviny sedmnáctého století. 

Celý článek

Podzimní kolekce značky Erdem pro distingované ženy

Erdem móda se nezapře ani s aktuální kolekcí představenou na londýnském módním týdnu. Její styl je patrný na hony daleko.

Celý článek