dnes je 14.12.2019 a svátek má Lýdie

ERDEM

Romantická kolekce Erdem byla inspirovaná bývalou italskou fotografkou a komunistkou

Jednalo se o téměř nejromantičtější kolekci celého londýnského týdne módy. Řeč je o značce Erdem. Jakou známou osobností se tentokrát kreativní ředitel při vytváření nejnovější sbírky inspiroval? 

Celý článek

Těsně před porodem, ale přesto v modelech přímo z přehlídek! Meghan Markle je šik.

Za několik týdnů má porodit, ale to vévodkyni Meghan nebrzdí v tom, aby si oblékla ty nejkrásnější modely přímo z přehlídkových mol. Tentokrát zvolila kousky od Erdem a Victoria Beckham. 

Celý článek

Podzimní kolekce Erdem vypráví životní příběh italské šlechtičny

Když se řekne elegance, vyjádřená objemem, velikostí a grandiózností, vybaví se většině Britů značka Erdem a jméno návrháře Erdem Moralioglu, mladé hvězdy, která stoupá na vrchol. Letošní londýnský týden módy byl dalším schůdkem do síně slávy.

Celý článek

Podzimní kolekce Erdem 2018 odkazuje na Adele Astaire

V podzimní Ready-to-wear kolekci se Erdem zaměřil na styl Adele Astaire - přinesl tvídová saka, sametové šaty a stříbrné párty oblečky.

Celý článek

Aktuální kampaň ERDEM x H&M nafotil slovenský fotograf

Oblíbená konfekční značka odhalila aktuální kampaň. Slovenský fotograf Michal Pudelka odvedl kus dobré práce.

Celý článek

Aktuálně: H&M se na další kolekci spojí s Erdem

Žhavé novinky hlásí módní gigant H&M, když uvedl, ve spolupráci s jakou významnou značkou vytvoří novou designérskou kolekci!

Celý článek

Erdem šel v jarní kolekci 2017 pro inspiraci až do 17. století

Už od prvního pohledu máte dojem, že na vás dýchla dávná století. Je tomu opravdu tak. Inspirace pochází až z poloviny sedmnáctého století. 

Celý článek

Podzimní kolekce značky Erdem pro distingované ženy

Erdem móda se nezapře ani s aktuální kolekcí představenou na londýnském módním týdnu. Její styl je patrný na hony daleko.

Celý článek

Zajímavé alternativy svatebních šatů pro sezonu S/S 2015

Hledáte-li takové svatební šaty, které budete moci i nadále běžně nosit, tak nejjednodušší alternativou je poohlédnout se po róbách z kolekcí ready-to-wear.

Celý článek

Erdem jaro/léto 2015

Jarní kolekce Erdem se inspirovala divokou džunglí, kterou jste mohla vidět ve filmu Africká královna. Typické ručně dělané výšivky, vzory a aplikace s květinovými motivy tak tentokrát působí magicky a tajemně.

Celý článek