dnes je 03.07.2022 a svátek má Radomír

ESTETICKÁ MEDICÍNA

Zbavte se snadno a rychle pih a znamének

Trápí vás nevzhledné znaménko, piha nebo jiný kožní nedostatek? Za pomocí nejmodernějších technologií za vás tento problém snadno a rychle vyřeší renomovaní specialisté v Petra Clinic!

Celý článek

MUDr. Jan Bouda: Když odkvete přirozená krása, přichází na řadu plastická chirurgie

MUDr. Jan Bouda působí jako plastický chirurg ve dvou známých klinikách estetické, kosmetické a plastické chirurgie v západních Čechách. My se ho ptáme na řadu zajímavých témat v oblasti plastických operací.

Celý článek

Anetu Vignerovou vyhodili! Prý kvůli tomu, co nosí v podprsence!

Každý, kdo chce být ve svém povolání úspěšný, musí splňovat základní předpoklady pro výkon té či oné práce. Kuchař musí umět vařit, učitel učit, ředitel vést firmu a modelka?

Celý článek

Na návštěvě v Petra Clinic s Martinem Dejdarem

Opět jsme se vydali podívat na místo, kde plní tajné sny ženám i mužům. Naši pozornost tentokrát upoutala Petra Clinic, kterou si shodou náhod zamiloval i Martin Dejdar.

Celý článek

Hity současné estetické medicíny? Bezbolestné hubnutí břicha, omlazení obličeje i odstranění celulitidy

Cvičení a zdravý životní styl byly ještě před několika lety pro mnohé ženy jediným způsobem, jak udržet své tělo štíhlé a mladistvé. V dnešní uspěchané době se možnosti naštěstí rozšířily.

Celý článek

V centru zdraví a krásy se budete cítit jako v bavlnce

Redakce Módy.cz před nedávnem navštívila Centrum zdraví Vinohrady, kde měla možnost prohlédnout si obrovskou škálu estetických přístrojů nejmodernějších technologií, které bychom vám, našim čtenářům velice rádi představili.

Celý článek

Plastická chirurgie - ku prospěchu i kráse

Plastická chirurgie, velmi známý pojem moderní doby. Je to zázrak, nutnost či rozmar bohatých paniček? Předtím, než si uděláte vlastní názor, zapomeňte na seriál „Plastická chirurgie s.r.o.“.

Celý článek