dnes je 22.07.2019 a svátek má Magdaléna

FESTIVAL

50 let od Woodstocku a festivalová móda se téměř nezměnila

V roce 1969 se nedaleko města Woodstock konal nejlegendárnější třídenní hudební festival všech dob. Půl milionu návštěvníků, protesty proti válce ve Vietnamu, nesmrtelní umělci, ale i originální móda, která rezonuje dodnes, to všechno může definovat jednu z klíčových a největších událostí na poli populární hudby.

Celý článek

Zóna H&M na Colours of Ostrava - síla živlů bojuje za udržitelnou módu i na mezinárodním festivalu

Kdo by neznal legendární festival Colours of Ostrava. Tradiční mezinárodní multižánrový festival, který se koná už od roku 2002, je tady zase! A s ním i tradiční doprovodný program, ve kterém nebude chybět ani speciální zóna H&M.

Celý článek

Nejkrásnější šaty v historii červeného koberce filmového festivalu v Cannes

Jedna z nejvýznamnějších událostí filmového světa je filmový festival v Cannes. S ním se pojí i tradiční přehlídka na červeném koberci. Jak vypadaly slavné dámy před lety a v nedávné minulosti? 

Celý článek
Festivalové doplňky

Zaměřeno na detail: festivalové doplňky

Ano, všichni hudební nadšenci jásejme, festivalová sezóna 2019 je právě zahájena! Jste připraveni na pořádnou dávku festivalové inspirace?

Celý článek

Jak se neobléknout na festival aneb co se nepovedlo na Coachelle

Jeden z nejznámějších festivalů světa ročně přiláká přes sto tisíc lidí. Prestižní Coachella festival v Kalifornii je proslulý nejen hudbou, ale i módou, která diktuje trendy pro letní festivalovou sezónu. Co bylo to nejbizarnější?

Celý článek

Michaela Gemrotová v běloruském finále uspěla

Na 25. ročníku mezinárodního festivalu východní Evropy Slovanský bazar v běloruském Vitěbsku nás ve dnech 12. - 20. července reprezentuje operní a muzikálová zpěvačka Michaela Gemrotová. 

Celý článek

Vstup povolen jen milovníkům zmrzliny!

Milujete zmrzlinu a obzvláště teď v létě? Tak vstupte do ráje zmrzlin, doporučíme vám ty nejlepší!

Celý článek

25. - 26.6. Praha zažije v červnu největší hudební víkend!

Hudební festival METRONOME a tradiční ostrovní festival United Islandsof Prague proběhne 25. a 26. června v Praze na čtyřech pódiích v areálu holešovického Výstaviště a představí na 30 zvučných jmen zahraniční i tuzemské hudební scény. 

Celý článek

Čas na festivalové looky

Letos se s festivaly roztrhl pytel. Máme takový dojem, že je jich snad ještě více než loni. Ostatně možné to je. A protože věříme, že vyrazíte také, přinášíme inspiraci na fesťákovou módu. Tak trochu po česku. 

Celý článek

SIGNAL festival expanduje do Evropy.

Fenomén světelných festivalů stále vzrůstá, a tak i ten z největších u nás, rozzářil centrum rumunské Bukurešti.

Celý článek