dnes je 19.06.2021 a svátek má Leoš

FILMY

10 nejdražších kostýmů v historii filmů a seriálů

Kostýmy jsou esenciální součástí každého filmu, seriálů i dalších uměleckých představení. Připravili jsme pro vás žebříček těch nejdražších filmových a seriálových šatníků v historii.

Celý článek

Co jste nevěděli o oblíbených vánočních klasikách

Sváteční pohoda je tu a s ní i neodmyslitelné vánoční klasiky s legendárními hláškami. Za filmovým plátnem se ale skrývají věci, které jste o vašich oblíbených vánočních filmech netušili. Zpracovali jsme pro vás pikantní zajímavosti ze zákulisí...

Celý článek

Dokumenty ze světa módy aneb když se vám nechce číst

Chcete si oddechnout a na knihu zrovna nemáte náladu? Tak se podívejte na módní dokumenty a doplňte své vědomosti z branže. Doporučujeme vám 4 dokumentární pecky, které vás budou zajisté bavit.

Celý článek

Co obléká Bruce Wayne?

Ben Affleck coby Bruce Wayne v novém trháku Batman V Superman: Úsvit spravedlnosti oblékne módní trendy italské značky Gucci.

Celý článek

Julia Roberts ztvární jednu z nejmocnějších žen módního průmyslu

Americká herečka Julia Roberts se právě v těchto dnech mění v přísnou, nekompromisní, avšak všemi uznávanou dámu a módní ikonu.

Celý článek

Pánská kolekce Hermès S/S 2015: věčné kouzlo toulek

Módní dům Hermès pokračuje ve svých toulkách k okraji řeky Seiny. Putuje do nejrůznějších zákoutí Paříže, aby vám představil pánskou kolekci pro Jaro/Léto 2015.

Celý článek

Sony osobní 3D prohlížeč

Užijte si hodiny nerušené, strhující zábavy se zcela novým osobním 3D prohlížečem od Sony, který vám bude dělat společnost doma i na cestách.

Celý článek

Příběh z Afgánistánu v napínavém velkofilmu„Janusův projekt“

Již v létě letošního roku, padne první klapka nejočekávanějšího psychologického fantasy thrilleru „The Janus Project“. Buďte připraveni na ojedinělou premiéru.

Celý článek

Cate Blanchet: Netuctová krása

Cate Blanchet vystřídala spoustu účesů, ale barvu si neměnila

Celý článek