dnes je 25.09.2022 a svátek má Zlata

FINALISTÉ SOUTĚŽĚ

Představujeme vám finalisty soutěže PURE MODEL 2019

Druhý ročník prestižní modelingové soutěže PURE MODEL 2019 se přiblížil. Již za měsíc zjistíme nové vítěze. V loňském roce tato soutěž objevila novou topmodelku Barboru Fialovou, která se nedávno stala celosvětovou tváří nové kampaně Gucci.

 

Celý článek

BATIST Nej sestřička

Světe div se, i zdravotním sestřičkám je co závidět! Své o tom ví dvanáctka odvážných, které se probojovaly do finále soutěže BATIST Nej sestřička.

Celý článek

Finálová desítka GAY ROKU 2016

Od prosince minulého roku do března toho letošního probíhaly castingy soutěže Gay roku 2016, ze kterých vzešlo 10 finalistů.

Celý článek

Finalisté soutěže ArFashion Designer 2015

Tak jako každý rok i letos hodnotila přihlášené návrhy do soutěže ArFashion Designer odborná porota. A tak jako každý rok i letos vybrala ty nejlepší, kteří se 10. září 2015 představí veřejnosti. A na koho se můžete těšit?

Celý článek

Známe finalistky první Česko-Slovenské MISS 2015!

Semifinále první Česko-Slovenské MISS 2015 je za námi. Porota to neměla vůbec jednoduché. Dívky bez ostychu odhalily svou osobnost, kreativního ducha i svá krásná těla.

Celý článek

Finalisté soutěže ArFashion designer

Představujeme finální osmičku nadaných módních návrhářů, která se představí na finálovém večeru letošního ročníku Festivalu mladé módy Arcolor, 13. 9. 2014 v Experimentálním prostoru NoD.

Celý článek