dnes je 03.10.2022 a svátek má Bohumil

FOTOAPARÁT

P40 lite od Huawei je parťák, na kterého se můžete spolehnout

Kdy jste naposledy udělali fotku něčím jiným než smartphonem? Chytré telefony využíváme při práci, plánujeme v nich práci i život, přinášejí nám zábavu, a dokonce téměř nahradily i některé přístroje jako třeba fotoaparáty. 

Celý článek

Vzpomínky Roberta Vana

Robert Vano, proslulý fotograf, ale především odvážný muž s vřelým srdcem, laskavým humorem a výjimečným charisma.

Celý článek
fujifilm

FUJIFILM uvedl na trh nové foťáky. Odoláte jim?

Společnost Fujifilm se věnuje mnoha zajímavým oblastem, mezi které patří třeba digitální fotoaparáty. Právě fotoaparátům se dnes budeme věnovat, protože společnost představila tři nejnovější produkty, o kterých byste měli rozhodně vědět.

Celý článek

Saskyn „nový“ street wear

Ku příležitosti uvedení nového modelu fotoaparátu společnosti Fujifilm v MeetFactory, kterou jsem organizovala v březnu tohoto roku, mě nadchnul pánský Saskyn.

Celý článek

Buď fashion fotografem s Petrem Kozlíkem

Fotografa Petra Kozlíka jsme vám představovali v našem červencovém článku. Pro jistotu vám ho ale připomeneme. 

Celý článek
Fujifilm X-T1

Fotoaparát FUJIFILM X-T2

Fotoaparát FUJIFILM X-T2 je nejmodernější nezrcadlový digitální fotoaparát, který využívá špičkové technologie pro dosažení prémiové kvality fotografií a který se vyznačuje výjimečně kvalitním ovládáním a krásným designovým provedením připomínajícím tradiční fotoaparáty.

Celý článek

Nejlehčí zrcadlovka Canon EOS 100D nyní stylově v bílé

Canon letos v létě potěší všechny, kdo si potrpí na stylový módní design. Značka přichází s elegantní bílou variantou nejmenší a nejlehčí zrcadlovky na světě.

Celý článek

Míč nebo fotoaparát? Obojí je Panono

Geniální fotoaparát ukrytý v míči, který zdokumentuje vaše okolí na 360° panoramatickém snímku. To je hravá novinka Panono.

Celý článek

Workshop s Petrem Klabalem – Instantní fotka v obrazech

Vážení přátelé, dovolte nám, abychom vás tímto pozvali na velice zajímavý workshop s instantní fotkou, kterého se zúčastnila i šéfredaktorka Módy.cz. A jaké jsou její dojmy?
 

Celý článek

Lytro představuje novinku LYTRO ILLUM

Společnost Lytro, Inc. odhalila svoji silnou vizi budoucnosti fotografování představením fotoaparátu LYTRO ILLUM, silně připomínající zrcadlovku.

Celý článek