dnes je 05.12.2022 a svátek má Jitka

FRANCOUZSKÝ STYL

Jak se obléká manželka francouzského prezidenta Brigitte Macron?

Kromě toho, že si francouzský prezident Emmanuel Macron vzal podstatně starší ženu, vzal si také dámu s velmi elegantním stylem. 

Celý článek

Jak se nosí barety

S velkou oblibou ho nosila velká Greta Garbo, madam Coco, Briggite Bardot nebo třeba Kate Moss, které na něj nedaly dopustit. Víte ale vy, jak nosit baret, abyste přitom neztrácela na svém přirozeném půvabu.

Celý článek

Mohito na podzim nabídne styl Pařížanek

Tolik milovaný styl Pařížanek zavál do prodejen řetězce Mohito. Nadchne vás nejen svou nabídkou, ale také doprovodnou kampaní.

Celý článek

Podzim ve francouzském stylu v Mohito patří k nejlepším kampaním 2017

Mohito hodilo za hlavu snahu přijít s něčím novým a naprosto exkluzivním a raději poslalo do hry milovaný francouzský styl. Povedlo se?

Celý článek

Jak se nosí kostýmky v Paříži?

Zapomeňte na úhledné kostýmky, černé lodičky a precizně vyčesané vlasy. Formální outfity v kostýmech se v Paříži nosí úplně jinak. 

Celý článek

Jak na francouzský styl v kuchyni

Francouzský styl se zabydluje v čím dál, tím více kuchyních. Naprosto tomu rozumíme, protože je vintage, světový a z bytu a domu dělá domov. 

Celý článek

5 TIPŮ jak nakupovat v Zaře jako Francouzka

Zara je řetězcem, který ne každému vyhovuje. Někdo tady nenajde vůbec nic, co by zapadalo do jeho šatníku, jiný by bral všechno. Zara je ovšem místem, kde se ideálně dá nakupovat po francouzsku. 

Celý článek

Jak na vlasy, které tolik obdivujeme u Francouzek?

Při pohledu na vlasy se o ženě pozná mnohé. Francouzky jsou typické pro svůj vkus, nadhled a ležérnost. Přesně taková přízviska poté patří i k jejich vlasům. 

Celý článek

Outfity po francouzsku? Přinášíme skvělé nákupní tipy na podzim

Kousky, které vám ukážeme, se o dojem nedbalé francouzsky postarají sami o sobě. Zakládají si na dvou důležitých aspektech - kvalita a nadčasovost. A ty se vyplatí pokaždé.  

Celý článek

Lookbook spodního prádla řetězce Mango sází na jednoduchost

Pro aktuální lookbook Manga platí heslo: Komfort až na prvním místě. A i přes pohodlný nádech, který ze spodního prádla sálá, si kolekce dokázala zachovat eleganci.

Celý článek