dnes je 19.08.2022 a svátek má Ludvík

GABRIELA FRANKOVÁ

Když dámská jízda, tak pořádná

Takovou jízdu jste pánové, neviděli. Vnadné české modelky řádily ve vlaku.

Celý článek

Z Opavy a Pardubic vzešlo 13 semifinalistek České Miss 2015

Šest ze sedmi letošních castingů České Miss je za námi. Jak ale dopadly castingové dny v Opavě a Pardubicích a jaké krásky postupují do semifinále. My už to víme!

Celý článek

Neobyčejné brněnské nadšení pro Českou Miss 2015

Očekávaná soutěž krásy Česká Miss 2015 včera zažila v brněnském obchodním centru Olympia obrovský zájem o již čtvrtý casting. Známe dalších 7 semifinalistek.

Celý článek

Z druhého castingu České Miss 2015 vzešla čtveřice dívek

V pořadí již druhý veřejný casting do letošního ročníku soutěže krásy Česká Miss 2015 je již za námi. Známe další postupující semifinalistky.

Celý článek

V OC Chodov se zrodily první semifinalistky České Miss 2015

Pražské Centrum Chodov se včera proměnilo v přehlídkové molo, kde se vybíraly první krásky do letošního ročníku soutěže Česká Miss 2015.

Celý článek

Další ročník soutěže krásy Česká Miss právě začíná!

S 11. ročníkem jediné národní soutěže krásy, jejíž vítězky reprezentují Českou republiku na světových soutěžích, přichází i další šance pro řadu krásných dívek, šance změnit svůj život!

Celý článek

České Miss na světových soutěžích oslní zářivým úsměvem

Základem okouzlujícího úsměvu jsou krásné, zdravé a běloskvoucí zuby, proto se České Miss před odjezdem na finále světových soutěží rozhodly své zoubky trošku rozzářit.

Celý článek

Česká Miss se vrátila do dětských let

Gabriela Franková, Česká Miss 2014, se vrátila do dětských let, když přijala pozvání dětí z tábora H+H a strávila s nimi jeden celý den plný tance a zpěvu.

Celý článek

Gabriela Franková, Tereza Skoumalová a Nikola Buranská vyrazily na Golf

Krásky byly v dobrých rukou – ujal se jich golfový profesionál Lukáš Lizánek. Postupně si vyzkoušely hru na drivingu, chipping v bunkru a na putingu.

Celý článek

České krásky vybíraly plavky na letní dovolenou

Léto už oficiálně začalo a plavková sezóna je tu. Konečně přišel čas, aby si vítězky České Miss v butiku Fashion Island vybraly užitečnou výhru – plavky na letní sezónu.

Celý článek