dnes je 31.10.2020 a svátek má Štěpánka

GANT

Kde se bere vzrůstající oblíbenost nákupů v prémiových outletech?

Nakupování oblečení je pro mnoho lidí relaxací, pro jiné formou zábavy, pro další nezbytnou nutností. Tak či onak je to věc, která pořádně leze do peněz – zvláště pak v případě, kdy se chcete blýsknout známou značkou.

Celý článek

Trendy ve slunečních brýlích pro letošní léto

Už jsme měly několik příležitostí vytáhnout sluneční brýle. A ruku nahoru všechny z vás, které ty loňské omrzely nebo přestaly vyhovovat. Než si koupíte nové, pojďte se podívat, jaké trendy pro sluneční brýle letos v létě platí. 

Celý článek

Co na sebe, když venku prší a nechce přestat? I do deště to jde stylově!

Ulice města smáčí déšť, na chodníku rostou kaluže a je jasné, že balerínky a kožená bundička ten den stačit nebudou. Ale co jiného si tedy obléct?

Celý článek

Vyrážíme za dobrodružstvím s Gant SS 2015

Vždy elegantní Gant letos přišel s novým poddáním dětské módy. Oblíbená značka se zaměřila na opravdové letní vyžití a vytvořila stylovou sportovní kolekci s typickými Gant prvky.

Celý článek

Námořnický styl i městský chic pro každého muže od Michael Bastiana pro GANT

Návrhářská kolekce GANT by Michael Bastian je plná jedinečných kousků, které lze vzájemně kombinovat, nebo nosit jednotlivě a stále budete vypadat, že stylu rozumíte!

Celý článek

Gant představuje novou dětskou kolekci pro jaro-léto 2014

Gant vám přináší novou dětskou kolekci pro jaro-léto 2014 s nádechem příchodu jara, v které najdete lehce kombinovatelné kousky v mnoha barvách ležérně elegantního stylu

Celý článek

DENIM – Módní trend který neomrzí

Jeansy jsou stylovou legendou a rozhodně by neměly chybět ve vašem šatníku

Celý článek