dnes je 04.03.2021 a svátek má Stela

HADÍ KŮŽE

Značka Karl Lagerfeld zakázala používání kůže exotických zvířat

V rámci udržitelnosti se módní značky uchylují k mnoha restrikcím. Značka Karl Lagerfeld má ale i jiné důvody, proč minulý týden přijala zákaz používání kůže exotických zvířat. Věří totiž, že tento zákaz přispěje k zastavení šíření nemoci COVID-19.

Celý článek

Odvážná kolekce šperků Lanvin ve stylu Art Deco

Kolekce šperků Lanvin pro Podzim/Zimu 2014 nabízí větší a výraznější šperky tmavších barev. Perfektně doplňuje kolekci oblečení Lanvin pro tuto sezónu ve stylu Art Deco.

Celý článek

Dolaďte váš letní outfit stylovou kabelkou

Módní trendy velí kabelky do ruky! Tento módní trend apeluje na ženy, aby se přestávaly schovávat za objemnými kabelami a sáhly po něčem menším.

Celý článek

Objevte divokost letošního léta s Baťou

Móda umožňuje nejen nám ženám být stále ta samá a přece nikdy stejná. A přesně to vám přináší módní trendy pro jaro/léto 2014 české obuvnické společnosti Baťa.

Celý článek

Boty pro letošní léto od Miu Miu ctí opět klasiku – rozhodně ale nejsou nudné!

Miu Miu, to jsou kolekce plné hladkých tvarů, smyslných barev, elegance, kreativity a především smyslu pro módu. Aktuální letní kolekce obuvi preferuje vyšší podpatky, které jsou aktuálně trendy, stejně jako boty spíše do špičky a jemné páskování. Každopádně každý kousek je opravdovým skvostem, který vás zaujme na první pohled, a není možné, abyste si v celé kolekci nevybrala, ať už jsou vaše představy jakékoliv.

Celý článek