dnes je 13.12.2019 a svátek má Lucie

HALENKA

Móda pro plnoštíhlé ženy nemusí být nudná!

Vlastně přesně naopak. I ženy s většími křivkami mohou nosit krásné módní oblečení. Je třeba dbát na pár základních pravidel, ale pak už máte ruce ve výběru naprosto volné…

Celý článek

Designové vychytávky na červenec

Červenec je jednoznačně měsícem prázdnin a léta ve všemožném pojetí. Od času stráveného u vody, přes výlety do hor až po odpočinek doma na zahrádce. Vybrali jsme pro vás pár designových vychytávek, které by vám (nejenom) v tomto měsíci, mohly být dobrým společníkem.

Celý článek

Košile vhodné do kanceláře nemusí být nudné!

Není to vždy jen o bílé, světle modré ve stylu řidiče autobusu nebo jejich kombinaci v podobě úzkých proužků. Košile vhodné do pracovních outfitů mohou být ženské, pohodlné a mít šmrnc! 

Celý článek

Fashion MUST HAVES: Říjen zachumlaný do nádechu pozitivní tyrkysové

Říjen je po zážitkovém létu plný prvních plamínků voňavých svíček, studených přeháněk, buclatých hrníčků a teplých svetrů. Naše MUST HAVES vás tím vším s radostí provedou.  

Celý článek

Oblečení na večerní party pro ženy a dívky

Chystáte se dnes večer na zahradní party? Možná bude chladno.

Celý článek

Oblečte se do květin od Gábiny Páralové

Jaro letos vykouklo dřív a všude to kvete. Kvete to i v salonech Gábiny Páralové, něžné motivy květů a kvítků najdete na jejích šatech, sukních i halenkách a sáčcích

Celý článek

Jarní inspirace 2007 podle talentovaných návrhářů – Puk Lykke

Jako módní smršť vtrhla na přehlídkové molo módní návrhářka Puk Lykke 

 

Celý článek

Neuvěřitelně vydařené kombinace, ve kterých zazáříte

Hezky oblečená nemusíte být jenom při výjimečných událostech. Monotónnost všedních dní můžete zlomit, jakmile si vezmete na sebe slušivou, nápadní a opravdu ženskou kombinaci. Rádi bychom vám s výběrem pomohli. Chceme, abyste se cítila svůdně ženskou a krásnou. Vyberte si podle našich doporučení a svého vkusu!

Celý článek

Zrádné a krásné království barev!

Každá z vás má svojí oblíbenou barvu. Proč bychom ale na ní měly úzkoprse lpět, když můžeme vyzkoušet všechny její odstíny, anebo se nechat pohltit zcela jinými barvami. Vždy je ale nutné dát pozor na to, abyste na sobě neměla více dominantních barev, protože to nepůsobí harmonicky. Doplňky, šperky, boty, kabelka: to vše musí ladit s vaším oblečením. Tak tedy pojďte s námi to zrádného a krásného království barev!

Celý článek

Móda pro baculky: halenky a trička

Léto pomalu končí, ale trička a halenky se budou nosit dál...

Celý článek