dnes je 03.10.2022 a svátek má Bohumil

HANA JIŘÍČKOVÁ

Hana Jiřičková odráží slunečné léto na titulce PORTER Edit

Česká modelka je na titulní straně časopisu PORTER Edit k zulíbaní. Šarmantní francouzský styl a bezelstný holčičí úsměv plus sexy plavky jsou skvělým odrazem toho, co by nám letošní léto mělo přinést.

Celý článek

Česká modelka Hana Jiříčková je hvězdou americké kampaně pro značku Nautica

Tuzemská krása slaví v Americe další úspěch, a to hned pro obrovský konfekční dům Nautica. Původem česká modelka Hana Jiříčková byla vybrána do letní kampaně, a je tak dokonalým ztvárněním námořnického života ve velkém stylu.

Celý článek

Česká modelka Hana Jiřičková ztvárňuje 60. léta v arabské Vogue

Osmadvacetiletá česká modelka zahalená do retro kousků patří mezi nejžádanější modelky světa. Tentokrát ji můžeme spatřit v jedné z verzí nejčtenějšího módního časopisu.

Celý článek

Marc O'Polo obsadil do jarní kampaně Hanu Jiřičkovou

Česká topmodelka se stala hlavní hvězdou jarní kampaně značky Marc O'Polo. Zapózovala v nové kolekci v neutrálních odstínech. 

Celý článek

Fata morgána Hana Jiříčková

Značkově oděná brněnská kráska bloudila marockou pouští. Naštěstí na to nebyla sama. Společnost ji dělali velbloudi, ale i výdobytky moderní doby. 

Celý článek

Hana Jiříčková v kampani Beymen S/S 2015

Hana Jiříčková propaguje kousky značky Beymen v její nové kampani tak, jak ji máme nejraději - s dokonalým make-upem, a přesto akční a sportovní.

Celý článek

H&M představuje novou uvědomělou denim kolekci

Conscious ,,uvědomělé" kolekce potkáváme v obchodech H&M čím dál tím častěji. Háemko tentokrát zvolilo denim a českou modelku Hanku Jiříčkovou jako novou tvář.

Celý článek