dnes je 10.12.2019 a svátek má Julie

HEDI SLIMANE

Nejnovější resort kampaň Celine 2020 byla focena v prosluněném Saint-Tropez

Hedi Slimane se ujal nejen navrhování nejnovější resort kolekce 2020, ale také fotografování, jelikož celou sbírku sám zvěčnil. Saint-Tropez se stalo klíčovou destinací a výsledné snímky vypadají elegantně a jemně.

Celý článek

Černobílá podzimní kampaň Celine vzdala hold zakladatelce Céline Vipiany

Kreativní ředitel Hedi Slimane představil nejnovější podzimní a zimní kolekci módního domu Celine. Veškeré snímky jsou laděny do černobílé barvy, což vůbec není na škodu. Ba naopak.

Celý článek

Značka Celine otevírá nový butik v Paříži na Rue Duphot

Značka Celine otevírá další krásný butik v Paříži. Bude tak čtvrtým v hlavním městě Francie. To vše pod taktovkou nového konceptu kreativního ředitele.

Celý článek

Nová podzimní kolekce Celine se vrací ke svým kořenům

Hedi Slimane nepatří k těm, kteří by si z kritiků něco dělali. Naopak, vždy tvoří to, co chce jedině on sám, a to je jeden z důvodů, proč byly jeho kolekce pro módní dům Celine přijaty většinou negativně. Nejnovější kolekce je však jiná a zákazníci jsou nadšeni.

Celý článek

Nejkontroverznější momenty v módním světě roku 2018

Ještě předtím, než započne nový rok, připomeneme si nejkontroverznější momenty 2018. Uplynulý rok byl totiž plný sporných a diskutovaných momentů v módním světě.

Celý článek

Hedi Slimane jako kreativní ředitel Céline

Módní svět nikdy nespí. Vedle rozjetých fashion weeků, přichází zprávy také z jádra samotných módních domů, tentokrát konkrétně ze Céline.

Celý článek

Poznáváte Femme fatale módního domu Saint Laurent

Přestože jméno pařížského módního domu je samo o sobě dosti výmluvné a může vám být dokonalou nápovědou, ženu, jež se choulí do heboučké, luxusní imitace kožešiny by na první pohled poznal jen málokdo. Nebo se mýlíme?

Celý článek

Saint Laurent v Hollywood Palladium

Saint Laurent šokuje! Své kolekce, které ovlivní podzimní trendy, světu představí ještě před začátkem New York Fashion Week. 

Celý článek

Saint Laurent S/S 2016 RTW

Vypadá to, že kreativní ředitel značky Saint Laurent Hedi Slimane jel načerpat inspiraci pro ready to wear kolekci S/S 2016 na slavný britský festival Glastonbury. Rockové bundičky, sexy krátké šaty a holínky jsou na něj totiž jako dělané.

Celý článek

Grace Hartzel v nové kampani Saint Laurent

Nová kolekce Saint Laurent se nese v duchu psychedelického rocku. Stejně jako zmiňovaný hudební styl se svým estetickým působením pokouší doslova omámit naše smysly.

Celý článek