dnes je 15.11.2019 a svátek má Leopold

HIPPIE STYL

Do Milána vtrhli hippies a potomci květinových dětí v jarní kolekci Alberta Ferretti 2020

Alberta Ferretti se v jarní a letní kolekci 2020 navrací ke kořenům retra, ale rozhodně ne klasicky, jako to dělá většina návrhářů v posledních letech. Ferretti si pro inspiraci vybrala jedno z nejnáročnějších období - hnutí hippies a květinových dětí.

Celý článek

50 let od Woodstocku a festivalová móda se téměř nezměnila

V roce 1969 se nedaleko města Woodstock konal nejlegendárnější třídenní hudební festival všech dob. Půl milionu návštěvníků, protesty proti válce ve Vietnamu, nesmrtelní umělci, ale i originální móda, která rezonuje dodnes, to všechno může definovat jednu z klíčových a největších událostí na poli populární hudby.

Celý článek

Letní trendy inspirované Coachellou

Coachella, Woodstock dnešní generace a ikonická akce spojující multižánrový hudební festival s klíčovou módní akcí udávající styl letního období.

Celý článek

Roberto Cavalli divočina na jaře 2017

Patchworkem to celé začala, ale zda se dá té divočině, co následovala, tak říkat také, těžko říci. Roberto Cavalli to zase rozbalil. V plné parádě. 

Celý článek

Bohémský festivalový styl jarní kolekce Temperley London 2017

Volnost, štěstí a letní naladění sálá z kolekce Alice Temperley na všechny strany. Náznak hippies ve spojení s populárním bohémským stylem boduje. 

Celý článek