dnes je 23.09.2019 a svátek má Berta

HNĚDÁ BARVA

Top trendy v barvení vlasů

Přemýšlíte o změně barvy vlasů nebo jen lehkém oživení? S jarem totiž míváme větší chuť experimentovat. 

Celý článek

Inspirace: Podzim v hnědých tónech

Hnědá bezesporu k podzimu patří. Vybarvuje se postupně v celé své kráse napříč přírodou. Ať už jako půda, listí stromů nebo například šišky. Stejně tak patří k podzimní módě.

Celý článek

Podzimní kolekce Fendi pro rok 2015 inspirována vysokoškolským životem

Kolekce Fendi je na první pohled možná usedlá, na ten druhý v ní ale najdete spousty zajímavých kousků!

Celý článek

Ponořte se do jarní kolekce 2015 Ralph Lauren inspirované safari

Při pohledu na jarní kolekci Raplha Laurena se nám tajil dech. Jen těžko lze pochopit, jak skvostně může vypadat hnědá! Ralp Lauren ji doplnil o žlutou, oranžovou a fialovou a ukázal nám, jak na mole předvést i sportovně laděné modely!  

Celý článek

V podzimní paletě barev stále vládne vojenská khaki a přírodní hnědá

Podzimní móda je inspirovaná přírodou a jejími barvami - především hnědou, khaki a rezavou. Zároveň můžeme čerpat inspiraci u vojenských uniforem...

Celý článek

Práce mladé oděvní návrhářky Elišky Navrátilové - Copánkové brože

Pokud hledáte individuální přístup a originální módu přesně podle vašich představ.

Celý článek

MINI Cooper se vám může dokonale hodit k vaší Vuittonce – jen si vybrat ten správný tuning!

„Proč jsi ochotna nosit na sobě reklamu zadarmo?“ Zeptal se mé dobře zajištěné kolegyně její manžel po té, co si za svoje tři výplaty pořídila novou Vuittonku. Odhrkala mu něco ve stylu, že je to její věc, co si za svoji výplatu koupí a rozhovor se stočil jiným směrem. Finance neřeší, takže ať si koupí třeba i logy potištěné auto, když bude pak spokojená a dá pokoj (naznačil mi jednou naivně Roman). Andy si koupila klasickou hnědou Vuittonku se zlatými logy. Už měla (a pořád má) i jinou, z novějších kolekcí, ale z té jak sama říká, není vůbec poznat, že jde o Vuittona. Takže to chtělo novou investici, do pravé Louis Vuitton kabelky. Ano, Andy je nefalšovaná vyznavačka luxusu, který musí být vidět! A pro tuto skupinu milovníků módy připravila „objekt závisti“ také německá tuningová společnost CoverEFX. Do outfitu ve stylu Louis Vuitton oblékla rozkošné vozítko MINI Cooper JCW.

Celý článek

K bílým krajkám Dolce&Gabbana patří bílé boty!

K něžným bílým krajkám vytvořila značka Dolce&Gabbana bílou kolekci bot snoubící se s podpatky a platformami v barvě smrkového dřeva. Díky ní si snad konečně uvědomíme, že boty nemusí být jen černé!

Celý článek