dnes je 03.10.2022 a svátek má Bohumil

HOTEL

Bulgari London hotel

BULGARI HOTEL LONDON A YINKA ILORI SPOLEČNĚ OSLAVUJÍ 10. VÝROČÍ HOTELU

Londýnský hotel Bulgari v Knightsbridge od září nově spolupracuje s všestranným umělcem a designérem Yinkou Ilori.

Celý článek
Setkání Porsche 911

SETKÁNÍ VOZŮ PORSCHE 911 V RAKOUSKÉM TYROLSKU

Impozantní scenérie, spousta koňských sil pod kapotou, elegantní design, řada doprovázejících akcí s vybroušeným stylem a vytříbeným vkusem. Vzrušující týden pro milovníky vozů Porsche v rakouském Tyrolsku startuje už 11. září.

Celý článek

Originální Smarthotel Nezvalova Archa vás zve do svých útrob

Přemýšlíte nad výletem? Co třeba Olomouc? V Nezvalově ulici vyrostla unikátní stavba, připomínající bájnou archu. V jejích útrobách se skrývá chytrý hotel, který téměř nepotřebuje personál a cílí na páry. Originální pojetí vás mile překvapí.

Celý článek

V italském stylu. Zažijte čistou přírodu, aktivní vyžití, relax i komfort

Oblíbená turistická destinace v Jižním Tyrolsku má mnohé co nabídnout. V létě si zde užijete horské túry, jízdu na kole, na koni i procházky nedotčenou přírodou. V zimě vás budou lákat Dolomity a místní lyžařská střediska.

Celý článek

Letošní dovolenou si budeme užívat v Česku

Vzhledem k nejisté situaci kolem pandemie a všeobecně omezeným možnostem cestování po světě, bude hodně lidí měnit plány na letní dovolenou. Hranice mnoha států jsou stále uzavřené, letiště výrazně omezila provoz, ne všude fungují hotely nebo stravovací zařízení, proto mnoho rodin  i jednotlivců bude volit dovolenou v České republice.

Celý článek

Bývalý dům Gianniho Versace v Miami dnes luxusním hotelem

Kdybyste měli zájem přespat v bývalém domě Gianniho Versace, není problém. Jeden apartmánový pokoj na noc začíná v přepočtu na 16 tisících korun. 

Celý článek

Speciální vánoční instalaci najdete v londýnském hotelu

Hlavní designér společnosti Apple Jonathan Ive navrhl společně s Marcem Newsonem speciální vánoční instalaci pro hotel Claridge’s.

Celý článek

Ve Švýcarsku najdete první hotel s nula hvězdičkami

Představte si hotel, který nemá jedinou hvězdičku. Také nemá strop a spoustu jiných věcí.

Celý článek

Mezi růžemi a zelenými jablky opulence dosáhla svého vrcholu v kampani Capitol Grand

Jihoafrická herečka Charlize Theron pózovala v reklamě na hotel Capitol Grands v South Yarra. Ve fotografiích se střídají dva největší protiklady dnešní doby. 

Celý článek

Hotel podle Karla Lagerfelda

Hotel s celkem 270 pokoji, na jehož designu se hodlá módní ikona podílet, by měl svým stylem připomínat 19. století, ale zároveň by měl být moderně a komfortně zařízen.

Celý článek