dnes je 05.12.2022 a svátek má Jitka

HYGIENA

Dezinfekční gel místo parfému

V reakci na globální nedostatek dezinfekčních gelů, poskytla francouzská luxusní společnost LVMH svá zařízení, která obvykle vyrábějí parfémy pro Louise Vuittona, Givenchy nebo Dior, k výrobě dezinfekcí a hydroalkoholických gelů.

Celý článek

Jaký prohřešek na kráse žena muži neodpustí

Stále jsou muži, kteří opomíjejí péči o svůj vzhled a to ženy nepřehlíží. Všechny se pak překvapivě shodují v tom, co se jim na pánech tvorstva nelíbí.

Celý článek

S Water Pebble ani kapka vody nazmar

Sprchování patří k nejdůležitějším denním potřebám člověka, při kterém se zvyšuje spotřeba vody. Jak ale takovou spotřebu spolehlivě ohlídat? 

Celý článek

Pozor na testery – můžete z nich chytnout nepříjemné onemocnění!

Vybrat správnou rtěnku, lesk nebo tužku na rty není leckdy jednoduché a musíme jich vyzkoušet několik, než sáhneme po té pravé. V takové chvíli je testr pro tyto výrobky pro nás nepostradatelný. Možná nás ale ani nenapadne, jaká nebezpečí na něm mohou číhat.

Celý článek

Může piercing ohrozit vaše zdraví?

Piercing už nejsou jen ozdoby, už je to móda a dokonce i životní styl. Ale je to bezpečné? Už léta se vedou spory o tom, zda je piercing s nebo bez rizika. Přinášíme vám možné potíže způsobené piercingem, ale vždy pamatujte, že skoro vše je individuální. Zatímco vy piercing snášíte bez potíží, váš přítel může mít vážné zdravotní komplikace. A proto než se rozhodnete pro piercing, čtěte možná rizika:

Celý článek

Péče o pleť pro celou rodinu

Řady pánské a dámské kosmetiky se od sebe liší hlavně vůní

Celý článek

Intimní hygiena pro krásu vašeho těla

Péče o ženské tělo nejsou jen krémy proti vráskám, gely proti celulitidě nebo peelingy pro partie obličeje a dekoltu. Kvůli příjemnému pocitu a především kvůli zdraví, pečují ženy i o své intimní partie. Pečují o ně velmi promyšleně speciální kosmetikou a nikdy je nezanedbávají, protože vědí, že se jim péče mnohokrát vrátí.

Celý článek

Starejme se o pleť jako hvězdy

Také víte, že byste se o pleť měla více starat? Že byste neměla zapomínat na krk? Teoretické informace jsou sice pěkné, ale nesmíme zapomínat na jejich uskutečňování. Teoreticky byste měla dodžovat pár jednoduchých rad, na které ale nemáte vždy čas. Starejte se o svoji T- zónu, rozmazlujte svoji pleť. Dopřejte jí to nejlepší.

Celý článek

Jak mít zdravé zuby

Také nevíte, jak si správně čistit zuby a jste u zubaře více než často? Pak je tento článek tím pravým pro vás.

Celý článek