dnes je 29.11.2022 a svátek má Zina

IMUNITA

Silná imunita díky jídlu. Co byste měli na podzim zařadit do jídelníčku? 

Podzimní mlhy a nevlídné počasí s deštěm a větrem nahrávají nejrůznějším virózám a nachlazení. Abyste neměli každý druhý týden rýmu a kašel, je nutné posílit imunitu, ale nemusíte hned běžet do lékárny, vystačíte si s tím, co máte doma v ledničce nebo ve spíži. Jaké potraviny skvěle posilují imunitu? 

Celý článek

Chřipkové období aneb Jak probudíme náš imunitní systém?

Období chřipkové epidemie může překazit plány úplně každému. Abychom případnému nachlazení předcházeli, je vhodné zapracovat na vlastním imunitním systému. Víte, jak ho podpořit?

Celý článek

Jak udržet v kondici svou imunitu i přes přibývající věk?

Nic není věčné, ani imunita si nedokáže udržet svou obranyschopnost na plné obrátky po celý život. Existují však jednoduché metody, jak jí s tím můžeme pomoct.

 

Celý článek

Léčivé účinky panenských olejů

Olivový olej se používal k léčení již před 8 tisíci lety! Blahodárné účinky za studena lisovaných olejů na naše zdraví a krásu potvrzuje i moderní medicína.

Celý článek

Homeopatika a jejich vliv na naše zdraví

Homeopatie - téma, o kterém v poslední době lidé hodně mluví, ale jen malá hrstka z nás skutečně ví, o co se jedná. Objevte s námi podstatu homeopatie a její účinky na naše zdraví.

Celý článek

To budete koukat! Nová dvojice showbusinessu!

Je tu opět konec roku, čas, kdy zhodnocujeme, co se povedlo a co je lepší nechat plavat. 

Celý článek

Krásné a mystické vltavíny

Jsou neobyčejně přitažlivé svou barvou, která může přecházet od světle zelené až po tmavě brčálovou. Barevný tón je daný obsahem kysličníku železa, což je pro nás laiky zajímavý poznatek. Představte si, že bod tání tohoto kamene se pohybuje kolem 1300°C.

Celý článek