dnes je 05.04.2020 a svátek má Miroslava

IRINA SHAYK

Riccardo Tisci vytvořil pro Burberry kontrast mezi elegantní a sportovní módou

Kreativní ředitel Riccardo Tisci  se rozhodl propojit eleganci a pohodlnost. Logománie pokračuje. Stejně tak jako sportovní oděvy, které se staly regulérní součástí šatníků.

Celý článek
Oscar de la Renta

Laura Kim a Fernando Garcia se pro novou kolekci inspirovali domovinou Oscara de la Renty

Kreativní ředitelé Laura Kim a Fernando Garcia zavedli diváky do domoviny Oscara de la Renty. Oslnili barevnou paletou barev, krásnými vzory, kvalitními materiály a večerními okázalými garderobami.

Celý článek

Ruská modelka Irina Shayk v kampani Intimissimi

Italská značka spodního prádla Intimissimi oblékla krásnou Irinu Shayk a představila ji jako svou tvář pro novou kolekci. Kampaň „Ultralight with Cashmere” v barevném provedení černé a šedivé s doprovodem jemnosti růžové je tu!

Celý článek

Riccardo Tisci a jeho debut pro Burberry v jarní kolekci 2019

Riccardo Tisci ovládl značku Burberry. Z Givenchy odešel po více jak deseti letech a přijal spolupráci pro britský módní dům.

Celý článek

Obsáhlá kampaň Blumarine s Irinou Shayk na podzim 2017

Více jak desítka fotek prezentuje podzimní kolekci značky Blumarine. Jaké všechny modely ukázala? 

Celý článek

Léto je v plném proudu v kampani značky Bebe

Upravené pláže, vymetená obloha a klidné do dálky se rozprostírající moře. Kromě toho se skýtá také pohled na mladou ženu a nádherné oblečení. Letní kampaň značky Bebe je tu. 

Celý článek

Svůdná Irina Shayk v kampani spodního prádla Intimissimi

Série Perfect Bra book je na snímky mimořádně štědrá. Pokud jste i vy normálně zvyklá na dva až tři reklamní snímky, tentokrát to Intimissimi vymyslelo jinak. 

Celý článek

Vánoční kampaň Bebe 2015 přichází přímo z ohromného plesu

Monumentální prostředí, jen ta nejvybranější společnost, luxusní šampaňské, červené koberce, období vánočních svátků a k tomu ještě luxusní šaty. Vánoční kampaň Bebe 2015.

Celý článek

Jako cestování časem - Irina Shayk v kampani Bebe

Irina Shayk se v podzimní kampani Bebe ukázala jako pořádná hvězda. Na nádraží, odkud cestují jen stylově oblečení lidé, vám přijde, že se můžete pohybovat v čase. 

Celý článek