dnes je 03.10.2022 a svátek má Bohumil

IVA KUBELKOVÁ

Iva Kubelková uváděla módní přehlídku v rámci filmového festivalu v Karlových Varech

Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech je v plném proudu. Červený koberec se prohýbá pod českými i zahraničními známými osobnostmi a kromě filmů jsou součástí i módní přehlídky.

Celý článek

EXKLUZIVNĚ: Otevření nové prodejny značky Astratex v OD Kotva!

Včera měla naše redakce možnost zúčastnit se otevření nového obchodu Astratex, které probíhalo v obchodním domě Kotva. Tam jsme nemohli chybět…

Celý článek

Sportalm v OC Arkády

Známá rakouská značka Sportalm představila svoji letošní kolekci podzim - zima, kterou si nenechala ujít ani Kateřina Neumannová, Iva Kubelková, Inna Puhajková nebo Klára Medková.

Celý článek

Iva Kubelková v nedbalkách

Iva Kubelková si stále ještě zvyká na novou roli. Ačkoli však se značkou spodního prádla dosud nespolupracovala, musíme říct, že jí padne jako ulitá.

Celý článek

Odhalte svá ramena podle Karen Millen

Ani tento dominující trend letošního jara nejnovější kolekce Karen Millen, kterou jsme si podrobně osahali, rozhodně nepostrádá.

Celý článek

Česká Miss 2016 na Plese v Opeře

Ani letos finalistky soutěže Česká Miss nechyběly na události roku, kterou Ples v Opeře bezpochyby je!

Celý článek

Finalistky soutěže Česká Miss 2016 jako nové Bond girls!

Finalistky dvanáctého ročníku soutěže Česká Miss skotačily ve vlnách oceánu. Nebyla to však pouze zábava, která je v Thajsku čekala.

Celý článek

Iva Kubelková a Táňa Kuchařová hrají v Národním

Naše přední tváře modelingu se společně s baletkami z Labutího jezera a dalšími modelkami, tvářemi legendární české kosmetiky Dermacol, postavily na jeviště Národního divadla.

Celý článek

Pátý casting soutěže Česká Miss 2016

V ostravském Avion Shopping Parku dnes proběhl pátý casting dvanáctého ročníku soutěže Česká Miss. Zjišťovali jsme pro vás, které z dívek uspěly.

Celý článek

Česká Miss je opět v plném proudu

Rozjíždí se již dvanáctý ročník soutěže Česká Miss, který v pražské Galerii HARFA odstartoval první casting. Můžeme vám tak představit první desítku semifinalistek.

Celý článek