dnes je 05.12.2022 a svátek má Jitka

J. CREW

Zkombinujte khaki a denim podle značky J. Crew

Bosensko-srbská modelka Natasa Vojnovic názorně ukazuje, jak můžeme kombinovat denim a khaki módní kousky. A že to stojí alespoň za zvážení, zjistíte v našem článku.

Celý článek

Změny ve vedení společnosti J. Crew pokračují

Módní značka J. Crew plánuje získat novou finanční injekci. Injekci tak velkou, že přesahuje 566 milionů dolarů, tedy v přepočtu asi jednu miliardu a tři sta milionů korun.

Celý článek

Jen růžová to může být! Aneb sladké léto přeje značka J. Crew

J. Crew sice přestalo vyrábět svatební kolekce, zato se více zaměřilo na kolekce, které ženám lichotí a baví je. Jedna taková právě teď a tady s modelkou Toni Garrn…

Celý článek

Nalaďte se na jaro s J. Crew party kolekcí

J. Crew už sice nemíří na svatební kolekce, zato se zaměřuje na ty více praktické pro běžné nošení. A co si budeme vykládat, takové party kolekce jsou vskutku důležité!

Celý článek

J. Crew končí se svatebními kolekcemi

Informace, kterou mezi prvními zveřejnil magazín Fashionista.com, zasáhla mnohé. Oblíbená módní značka J. Crew se rozhodla skončit se svatebními modely.

Celý článek

J. Crew a jeho průvodce kombinováním denimu

J. Crew je perfektní studnicí inspirace na dámské oblékání. V jeho průvodcích stylem je pojato mnoho oblečení a pro duben 2016 je stavební částí denim.

Celý článek

J.Crew v podzimní kolekci 2016 pozměnil svou image

Čekali jsme trochu něco jiného. Nejsme vyloženě zklamaní, ale přesto nám podzimní kolekce k J.Crew tak nějak nesedí. 

Celý článek

Zábavná dovolená v plavkách J.Crew 2016

Žlutá, modrá, zelená, červená, proužky, puntíky a mnoho dalšího. J.Crew nás uvádí do plavkové sezóny 2016 s prosluněnou a především vysmátou kampaní. 

Celý článek

Venkovský styl J.Crew s Andreeou Diaconu vás vezme do irské přírody

Jindy zaplaveni městskými světly a uprostřed nich modely plnými vysokých podpatků, vypasovaných kabátů a pečlivého stylizování, je lookbook J.Crew výborným odreagováním. Venkovský styl nás uchvátil více, než jsme se domnívali. 

Celý článek

5 fascinujících příběhů skrývajících se za vznikem jmen světových značek

Jsou značky, o jejichž jménech je jasné, jak vznikly - nejčastěji ze jména zakladatele. Pak jsou značky, které se tak pouze tváří, a i ty, jejichž názvy v sobě skrývají zajímavé příběhy. 

Celý článek